Vyžehlete si (vlasy)

Žehličky vlasů jsou součástí kosmetické výbavy téměř každé ženy. Používají ji dívky s vlnitými vlasy i ty, které chtějí mít opravdu rovný a elegantní účes. Hledáte vhodný dárek pro svou kamarádku nebo mamince „odešla“ její žehlička na vlasy? Vybírejte z těch nejlepších TOP, kde si najdete favorita splňujícího vaše požadavky na cenu i kvalitu a výkon.

Vyhrává Remington S8500

remington

Za příjemných sedm set korun pořídíte žehličku na vlasy pro suché i vlhké vlasy. Remington se může pochlubit keramickým povrchem destiček a regulátorem teploty od 150 do 230 stupňů. Doba žhavení je u tohoto šikovného pomocníka 15 sekund. Čím si vás ale remington S 8500 získal nejvíce? Speciální keramický povrch destiček na žehlení je napuštěn kondicionérem s argonovým olejem a po zahřátí uvolňuje rovnoměrně do vlasů mikročástečky a zanechává vlasy hladké. Nemusíte se bát, že při častém používání by se kondicionér přestal uvolňovat, výrobce slibuje trvanlivost po celou dobu životnosti produktu.

rowenta

Jednou tolik si budete muset přidat, sáhnete-li po žehličce na vlasy Rowenta SF7640D0. Čím se liší? Má přehledný LCD displej s nastavitelnou teplotou a regulátorem ionizace. Nastavit si tak můžete až patnáct různých teplot. Rowenta opatřila svůj model také bezpečnostním vypínáním. Povrch destiček je vyroben z kvalitního keramického materiálu, který dokáže vaše vlasy vyžehlit už při 170 stupních. Tato žehlička nabízí technologii Straight optimizer a zabraňuje polámání vlasů. Přídavné nástavce vás budou bavit – můžete si udělat drobné vlnky nebo ozdobné copánky.

sencor

Výbornou koupí může být i žehlička na vlasy Sencor SHI 110BK za neuvěřitelných 149,-. Tato jednoduchá žehlička nabízí pohodlné a rychlé žehlení vlasů pomocí keramických nástavců pro maximální klouzavost vlasů. Doba žhavení žehličky je asi dvacet vteřin. Žehlička se může pochlubit speciální technologií pro žehlící plochy zabraňující poškození vlasů přiskřípnutím, nevyžaduje tudíž tak velkou sílu přítlaku. Žehlička Sencor je velmi lehká, váží 0,4 kg a je opatřena přívodním otočným kabelem o 360 stupňů, jež zamezuje kroucení a zamotávání.

braun

V těsném závěsu za žehličkou na vlasy Sencor se umístil Braun ES 3 Satin hair Colour, který je speciálně vyvinut tak, aby intenzivně chránil jemné a barevné vlasy. Design v červenočerné barvě skvěle doplňuje LCD dispej s nastavitelnou teplotou na maximálních 180 stupňů. Váží něco přes půl kila a nabízí keramické destičky. U této žehličky si počkáte na žhavení asi minutu a nepočítejte s automatickým vypínáním. Žehlička Braun si pamatuje poslední uživatelské nastavení pro žehlení, je ošetřena unikátní technologií Satin ion, díky níž zvlhčuje barevné vlasy.