Vybíráme kočárek

Výběr kočárku patří k často složitému a zdlouhavému výběru, protože v nabídce existuje tak obrovské množství, typů a značek, že často nevíme, pro co se rozhodnout. Všichni chceme pro své děti to nejlepší, nejpohodlnější a samozřejmě i cenově dostupné zboží. Při výběru kočárku se dívejte nejen na cenu, ale také vlastnosti a způsoby použití, které zboží nabízí. Důležitá je konstrukce, typ kol a svrchní materiál. Připravili jsme pro vás pět TOP produktů, které si pochvalují maminky po celé České republice. 

Kočárek za pár tisíc

Kočárek může představovat i investici několika tisíc. V oblíbenosti zvítězil kočárek značky Camarelo v kombinované verzi, který můžete koupit za deset tisíc korun. Kočárek Camarelo Granada nabízí jednoduchý a přesto nadčasový design a vynikající jízdní vlastnosti. Kočárek tvoří podvozek se čtyřmi nafukovacími koly, hlubokou korbičku, která je vhodná od prvních dnů života dítěte až do šesti měsíců. Na konstrukci jednoduše připevníte i autosedačku. Mezi další přednosti patří pláštěnka, sportovní sedačka, moskytiéra, taška na rukojeť a nánožníky. Kočárek je prostorný, čtyři kola zaručují bezpečnost a příjemný pohyb.

druhé místo

Druhé místo v oblíbenosti maminek získal kočárek depem Alpiron A7, který si majitelé cení hlavně pro pohodlí a bezpečnost, kterou kočárek nabízí. Váží asi osm a půl kila, dá se s ním lehce manipulovat a díky modernímu designu a příjemné souhře barev neomrzí. Kočárek nabízí čtyři kola, lehkou konstrukci vyrobenou z aluminia a několik variant k použití – kočár, autosedačka, přenosná sedačka. Do příslušenství patří také pláštěnka, moskytiéra a odkládací taška. S cenou se vlezete do příjemných deseti tisíc.

nejdražší

Pokud hodláte investovat do kočárku větší finanční obnos, pak si určitě pozorně prohlédněte model Hartan VIp XL Arktis. Designéři představili model 2014 v kombinaci kůže a kožešiny. Mezi hlavní přednosti kočárku patří nízká váha, jednoduché ovládání a skládání, skutečně kvalitní použití materiálu a německou preciznost. Svrchní materiál je navíc lehce omyvatelný. Kombinované vlastnosti vaku, sedačky a příslušenství jsou pouhou třešničkou na dortu v pohodlí dítěte. To zaručuje především kokosová matrace. Líbí se vám tento model? Pak se připravte nejen na obdivné pohledy a pochvaly za neobvykle krásný kočárek, ale také na to, že za něj zaplatíte přes třicet pět tisíc korun. Ale to přece za pohodlí dítěte stojí, nemyslíte?