Užijte si léto plné kempování s NEJ ubytováním

Léto je spojeno se zábavou a také cestováním. Pokud se tedy rozhodnete strávit léto jinak než v hotelu s programem all inclusive, nabízí se kempování. Ať už s přáteli nebo s rodinou, vždy je dobré vědět, kde se vám dostane dostatek pohodlí a komfortu. Samozřejmě, že nelze od kempu očekávat to samé jako od hotelu, nicméně určitá úroveň a čistota je vždy dobrým znamením, že se dovolená vydaří. Podívejte se na 5 nejlepších kempů, které v Evropě najdete.

Camping u moře

callavo

Autor obrázku. travel feelings

Pokud se chystáte na dovolenou ve Španělsku, pak není nic lepšího, než si teplé paprsky užívat v kempu Cala Llevadó, který najdete v malebném městečku Tossa de Mar na pobřeží Costa Brava. Kemp se nachází v piniovém háji a k dispozici jsou hned 4 malé pláže.

Autor obrázku.  amaianos

Autor obrázku: amaianos

V Portugalsku se můžete ubytovat v kempu Peniche na ostrůvku Ilha da Berlenga. Zde si dosyta užijete klidu, romantických chvilek, krásnou přírodu a také lenošení na pláži, které může být zpestřeno surfováním.

areti

Autor obrázku: Keycamp_UK

V Řecku se můžete oddat vodním radovánkám v průzračném moři i chuťovým svátkům, které nabízejí oblíbené taverny. Vynikající zázemí vám poskytne například kemp Areti  ve městě Neos Marmaras na ostrově Chalkidiki. Zde můžete využít vlastní stan nebo bungalovy, bar, restauraci, dětské atrakce anebo také sportovní výbavu.

stella

Autor obrázku: Fozzman

V Itálii neuděláte chybu, pokud si ke svému pobytu vyberete kemp Stella Mare ve městě Lacona nacházející se na ostrově Elba. Kemp je situován do národního parku v bezprostřední blízkosti moře a slibuje tak dokonalou dovolenou.

chorvatsko

Autor obrázku: beergamo

A nakonec oblíbené Chorvatsko. Vynikající kemp s názvem Mala Milna najdete na ostrově Hvar. Nachází se zhruba 4 km od jeho centra a nabízí ubytování v částečně zalesněné ploše, která je obklopena oblázkovými plážemi. V kempu si pochutnáte na zelenině z výsadby majitelů a také čerstvých rybách či racích. Tyto lahůdky jsou podávány v restauraci, jejíž majitelé vlastní rovněž kemp a tak se můžete těšit na příjemnou domácí atmosféru, která je pro české turistky obrovským lákadlem.

Autor úvodního obrázku:  BLMOregon