TOP osobní váhy, které vás pohlídají

Pro mnohé z nás je váha spíše nepřítelem, který ukazuje nechtěné číslo. Se stylovou osobní váhou získáte nejen krásný doplněk do koupelny či chodby, ale zároveň budete mít přehled o vašem snižování hmotnosti. Najděte si v osobní váze přítele, se kterým vás bude bavit se vážit a zjistěte, které váhy jsou těmi nejlepšími. 

Sencor jasně vyhrává

sencor SBS2507

Na první příčce se drží osobní váha Sencor SBS 111. Jednoduchý skleněný model je praktickým a zároveň elegantním doplňkem do každé domácnosti. Model SBS 111 váží až do 150 kilogramů s přesností na sto gramů. Nabízí jednoduchý digitální displej a automatické zapnutí pomocí lehkého sešlápnutí. Osobní váha se automaticky při nečinnosti vypíná a pracuje na napájení tužkové baterie. Výrobce Sencor se v oblasti osobních vah drží na předních příčkách. Není tedy divu, že obsadil i druhé místo s modelem SBS 2507. Tento model vás nadchne stylovým trendy designem v červeném, modrém, bílém či průhledném provedení s motivy květin. Dokáže zvážit hmotnost o 150 kg s přesností na sto gramů. Skleněný povrch nabízí jednoduchou a hygienickou údržbu. LCD displej je doplněn o funkci Auto-On a Data Lock pro přesnější vážení. Váha vás dokonce upozorní na slabou baterii. Automaticky se zapíná sešlápnutím.

tefal

Výrobce kvalitních osobních vah Sencor se může pochlubit dalšími zajímavými modely, které mají vždy moderní design, přesné vážení a jednoduché ovládání. Nás zaujal model SBS 3003, který dokáže uchovat v paměti vážení až osmi osob. Kromě váhy vám ukáže také rozlišení tělesného tuku a vody. Tato osobní váha unese až 150 kilogramů a nabízí pohodlné automatické vypnutí, nulování a indikaci přetížení či slabé baterie.

sencor

Hledáte-li jiného výrobce, který by vás oslovil, vsaďte na osobní váhu Tefal PP 10095. Moderní design elektronické váhy se skleněným povrchem nabízí velký LCD dispej pro dobrou čitelnost. S touto váhou se můžete vážit v kg, St i lb. Nosnost je opět 150 kg s přeností vážení 100 gramů.

ETA

Další výbornou volbu představila i ETA. Nabízí osobní váhu 2870 pro zjišťování hmotnosti až do 180 kilogramů. Váha má LCD displej a solární panel, pomocí něhož se sama nabízí. Tato osobní váha ETA vás osloví nejen stylovým designem, ale i moderními funkcemi, které ocení každý uživatel.