Teplovzdušné ventilátory – připravte se na zimu!

Chcete se zahřát v chladnějších dnech, ale topení je stále studené? Započněte topnou sezónu s malými přenosnými a elegantními ventilátory, které můžete umístit pod nohy nebo na stůl. Mají spoustu výhod – jsou lehké, jednoduše se obsluhují a můžete si navolit stupeň intenzity foukání teplého vzduchu. K tomu připočtěte nízkou cenu a máte skvělého pomocníka do kanceláře ke stolu ale i výbavu do pracovny, kuchyně či koupelny.

Nízká investice, dlouhá životnost

sencor

Podle TOP žebříčku se na prvním místě umístil teplovzdušný ventilátor od výrobce Sencor, který pořídíte už za pouhé tři stovky. Model SFH 7010 nabízí tři rychlosti a funkci studeného vzduchu. Na ovládacím panelu najdete rovněž plynule regulovatelný termostat, ochranu proti přehání a díky nízké hmotnosti (pouhých 3 kilogramů) využijete i rukojeť pro snadné přenášení přístroje.

sencor2

Na druhé příčce se drží pouze kilový teplovzdušný ventilátor Sencor SFH 8010, který pořídíte za stejnou cenu. Jeho kulatý design se hodí do každé místnosti a třem rychlostem a dvěma úrovním nastavení topného výkonu patří mezi levné a praktické pomocníky do kanceláře i domácnosti.

sencor3

Malé a tiché keramické topidlo Sencor SFH-9011 v černo-stříbrném designu disponuje světelnou kontrolkou zapnutí a v případě převrhnutí se automaticky vypne. Pouhých 1,4 kilogramů, vzduchový filtr a odnímatelná zadní mřížka pro vstup vzduchu a PTC topné čárky pro efektivní ohřev jsou vlastnosti navíc, které nabízí tento elegantní teplovzdušný ventilátor.

delonghi

Necelých 900 korun představuje investice do teplovzdušného ventilátoru Delonghi HVS 3031, který při svém chromovaném provedení váží pouhých 1,6 kg. Ventilátor je opatřel dvojitou izolací, bezpečnostním systémem přístroje při jeho převrácení a rovněž ochranou proti vodě. Výrobce myslel i na pohodlné přenášení a zabudoval do něj držadlo. I tento teplovzdušný ventilátor nabízí tři rychlosti a tři stupně ohřevu.

concept

Náš žebříček uzavírá propracovaný model Concept VT8020 od stejnojmenného výrobce. Elegantní černé provedení s keramickými topnými články a dálkovým ovládáním nabízí šest režimů – low, medium, highn, fan, eco a breeze. Přístroj váží necelá dvě kila a vy si můžete nastavit teplotu od 16 do 32 stupňů. Ventilátor je rovněž opatřen funkcí odloženého startu a vy si tak můžete domov vytopit dřív, než přijdete. Cenově se dostáváme na dva a půl tisíce a záleží pouze na vás, zda hledáte malého pomocníka pro zahřátí studených nohou nebo výkonný teplovdzušný ventilátor s vychytanými funkcemi a nadstandardními vlastnostmi.