Archiv štítku: televizor

Nejprodávanější televize - duben 2022

Nejprodávanější televize – duben 2022

V rubrice nejprodávanějších televiz za měsíc duben to byl souboj dvou firem, konkrétně Sumsung a LG. Kdy první dvě místa obsadily produkty první firmy a poté třetí a také čtvrté místo obsadily produkty od druhé jmenované firmy.

Do našeho přehledu jsme zapracovali všechny potřebné informace, které vás pomohou se lépe rozhodnout, zdali je to vaše vysněná televize či nikoliv.

Celý příspěvek

Nejprodávanější 3D televize

Mezi nejprodávanější a podle zákazníků i nejlepší 3D televize patří zástupci od firem LG a Samsung, které jsou v žebříčku nejprodávanějších 3D televizorů zastoupeny v součtu hned devětkrát. V přehledu tak zbylo už jen poslední místo pro 3D televizor od firmy Panasonic.
Z hlediska úhlopříčky patří mezi nejprodávanější televize zejména ty s větší úhlopříčkou, od 120cm výše, disponující pasivní technologií 3D zobrazování.
Celý příspěvek

Nejprodávanější plazmové televize

Nejprodávanějším plazmovým televizím jasně kralují zástupci od třech velkých výrobců televizí, Panasonicu, LG a Samsungu. Z hlediska nejprodávanějších plazmových televizorů podle velikostí úhlopříčky pak jasně dominují větší obrazovky s velikostmi 127, respektive 129 cm.
Celý příspěvek

Nejprodávanější LED televize

Segmentu nejprodávanějších LED televizí jasně vévodí zástupci korejské firmy Samsung, jejíž televizory se dostali do přehledů nejprodávanějších LED televizorů hned sedmkrát. Po jednom kusu se pak do žebříčku dostaly zástupci od firmy Sharp, LG a Panasonic.
Co se týče velikosti úhlopříčky LED televizí, tak mezi nejprodávanější zástupce patří modely s velikostí 101 a 80 cm, následované modely s velikostí 107cm.
Celý příspěvek