Archiv štítku: Samsung

Nejprodávanější televize - duben 2022

Nejprodávanější televize – duben 2022

V rubrice nejprodávanějších televiz za měsíc duben to byl souboj dvou firem, konkrétně Sumsung a LG. Kdy první dvě místa obsadily produkty první firmy a poté třetí a také čtvrté místo obsadily produkty od druhé jmenované firmy.

Do našeho přehledu jsme zapracovali všechny potřebné informace, které vás pomohou se lépe rozhodnout, zdali je to vaše vysněná televize či nikoliv.

Celý příspěvek
nejprodavanejsi-mobilni-telefony-duben

Nejprodávanější mobilní telefony – duben 2022

Nenajdete vhodnější moment ke koupi nového mobilního telefonu, ať už přímo pro Vás, tak pro Vaše příbuzné. Od nového roku jsou na trhu novinky, které už nadšenci mohli dostatečně otestovat, tím pádem najít pozitiva i negativa u daných modelů. Proto nastává nejlepší chvíle si vybrat nový mobilní telefon určitých kvalit.

Celý příspěvek

Nejoblíbenější mobilní telefony – květen 2015

Pokud se rozhodujete ke koupi nového telefonu, jistě pročítáte řadu internetových stránek, recenzí a fór pro načerpání zkušeností, informací a uživatelských postřehů. V současné době samozřejmě frčí chytré mobilní telefony a každý z nich má svoje pro i proti. Vývoj těchto zařízení jde velmi rychle dopředu a už příští rok mohou náš trh zaplavit telefony s ještě vychytanějším desingem a funkcemi. Mezi všemi se však vyskytují takzvaní držáci, které si lidé zakupují nejčastěji. Pojďme se tedy ve zkratce podívat na 5 nejoblíbenějších modelů mezi českými milovníky moderní technologie. Celý příspěvek

Nejprodávanější mobilní telefony – říjen 2012

Říjnovému přehledu nejprodávanějších mobilních telefonů jasně vévodí modely s dotykovým ovládáním. V čele si pozici udržel model Samsung Galaxy SIII, který doplnily novinky v podobě mobilů Sony Xperia Sola, Samsung S5230 Star a Samsung N7100 Galaxy Note II. Své pozice nejprodávanějších telefonů si naopak neudržely hned tři modely od Sony, a sice Xperia S, Xperia Mini Pro a Xperia Pro.
Pokud se podíváme na rozložení sil na poli operačních systémů, tam je situace téměř jednoznačná. Osm z deseti telefonů disponuje operačním systémem Google Android. Pouze Nokia Lumia 800 je poháněna systémem Windows Phone 7, Samsung S5230 Star pak disponuje operačním systémem vlastním.
Celý příspěvek

Nejprodávanější mobilní telefony – srpen 2012

Srpen byl na poli nejprodávanějších mobilních telefonů vcelku zajímavým měsícem. Přehledu jasně vévodí dotykové telefony, které zabraly hned devět míst z deseti a jedno jediné místo tak zůstalo na výsuvný telefon Sony Ericsson Xperia Mini Pro. Co se týče oblíbenosti jednotlivých značek, je zde vidět vcelku jasný trend, kdy jasně vedou telefony od společnosti Sony, respektive Sony Ericsson, následované pouhými dvěma zástupci od Samsungu a pouze jedním telefonem od Nokie a jejím telefonem Lumia 800.
Celý příspěvek

Nejprodávanější 3D televize

Mezi nejprodávanější a podle zákazníků i nejlepší 3D televize patří zástupci od firem LG a Samsung, které jsou v žebříčku nejprodávanějších 3D televizorů zastoupeny v součtu hned devětkrát. V přehledu tak zbylo už jen poslední místo pro 3D televizor od firmy Panasonic.
Z hlediska úhlopříčky patří mezi nejprodávanější televize zejména ty s větší úhlopříčkou, od 120cm výše, disponující pasivní technologií 3D zobrazování.
Celý příspěvek

Nejprodávanější plazmové televize

Nejprodávanějším plazmovým televizím jasně kralují zástupci od třech velkých výrobců televizí, Panasonicu, LG a Samsungu. Z hlediska nejprodávanějších plazmových televizorů podle velikostí úhlopříčky pak jasně dominují větší obrazovky s velikostmi 127, respektive 129 cm.
Celý příspěvek

Nejprodávanější LED televize

Segmentu nejprodávanějších LED televizí jasně vévodí zástupci korejské firmy Samsung, jejíž televizory se dostali do přehledů nejprodávanějších LED televizorů hned sedmkrát. Po jednom kusu se pak do žebříčku dostaly zástupci od firmy Sharp, LG a Panasonic.
Co se týče velikosti úhlopříčky LED televizí, tak mezi nejprodávanější zástupce patří modely s velikostí 101 a 80 cm, následované modely s velikostí 107cm.
Celý příspěvek

Nejprodávanější mobilní telefony – březen 2012

Desítka nejprodávanějších mobilních telefonů za březen 2012 doznala oproti minulému přehledu jedné výraznější změny a sice v podobě mobilního telefonu Sony Xperia S, který byl v přehledu nahrazen telefonem Samsung Galaxy Note i9220. Nejvíce si oproti minulému měsíci polepšily telefony Sony Xperia Ray, Neo V a Nokia N8. Oproti tomu propad zaznamenaly telefony Nokia 500 a Samsung Galaxy Ace. První místo si udržel mobilní telefon oceněný titulem TOP Android roku 2011 – Samsung Galaxy S II i9100
Celý příspěvek

Nejprodávanější pračky – březen 2012

Mezi deseti nejprodávanějšími pračkami se objevil pouze jeden zástupce předně plnitelných automatických praček, zbývajících devět zástupců bylo plnitelných předem. Mezi nejvíce prodávané pračky patřily zástupci od firem AEG, LG a Samsungu.
První příčka v žebříčku patří pračce s předním plněním WHIRLPOOL AWO/D 45140, která umožňuje praní až 5 kg prádla, patří do energetické třídy A+ a umožňuje ždímání rychlostí 1200 ot/minutu.
Celý příspěvek