Archiv štítku: nejprodávanější knihy

Květnové čtení pro náročné

Říká se, že kniha je nejlepším přítelem člověka. Pusťte se do čtení i vy a prožijte příběhy hlavních hrdinů, kteří zažívají neuvěřitelné věci. Díky knihám se dostanete do světa fantazie, která vám nedá spát. Připravili jsme pro vás knižní novinky pro květnový měsíc, který je plný zajímavé četby. Co by vám tedy nemělo chybět v domácí knihovně?  Celý příspěvek

Nejčtenější a nejprodávanější knihy za únor 2014

Pěkné počasí nás konečně vyhání ven, tak proč neposedět na zahradě s kvalitní knihou? Zpříjemněte si chvilky čtením, letošní výběr knih je skutečně zajímavý! Připravili jsme pro vás žebříček těch nejčtenější, nejoblíbenějších a nejzajímavějších, které vyhrály všechny kategorie u českých čtenářů. Vybírat můžete z detektivek, očekávaných bestsellerů i psychologických témat. Celý příspěvek

Nejprodávanější knihy – listopad 2012

Předvánočnímu žebříčku prodejů knih jasně vévodí kniha Sněhulák od norského spisovatele Jo Nesba následovaný velmi oblíbenou knihou od Kateřiny Tučkové s titulem Žítkovské bohyně.

Za zmínku pak určitě stojí i novinka v podobě knihy od Haruki Murakamiho 1Q84: Kniha 1 + Kniha 2.

Milovníky jídla a zejména české gastronimie pak potěší kuchařka od Romana Vaňka Kouzlo kuchyně Čech a Moravy s podtitulem Dědictví našich babiček.
Do žebříčku nejprodávanějších knih se nakonec ještě dostala kniha Atlas mraků, která se dočkala i filmové adaptace, a jejíž premiéra probíhá právě v těchto dnech.
Celý příspěvek

Nejprodávanější knihy – březen 2012

Na čele přehledu deseti nejprodávanějších knih na českém trhu za březen 2012 se udržel titul Karla Kryla – Země Lhostejnost, následovaný tituly Inheritance a Spasitel. Oproti únorovému přehledu nejprodávanějších titulů přibyla publikace Zhubněte jednou provždy od Antónie Mačingové a Poklady klasické české kuchyně aneb jak to ta babička tenkrát vařila od Romana Vaňka. Naopak vypadla kniha Patrika Hartla Prvok, Šampón, Tečka a Karel a Velikonoční svátky o století zpátky od Kamily Skopové.
Celý příspěvek

Nejprodávanější knihy – únor 2012

V přehledu nejprodávanějších knih na českém trhu za únor 2012 se objevilo hned se objevilo hned sedm zástupců z per českých spisovatelů, v čele s titulem od Karla Kryla – Země Lhostejnost a titulem norského autora Jo Nesba – Spasitel. Blíží se čas Velikonoc a tak se nelze divit, že se do první desítky nejprodávanějších knih dostal i titul od Kamily Skopové, Velikonoční svátky o století zpátky.
Celý příspěvek