Archiv štítku: nejprodávanější

Nejprodávanější televize - duben 2022

Nejprodávanější televize – duben 2022

V rubrice nejprodávanějších televiz za měsíc duben to byl souboj dvou firem, konkrétně Sumsung a LG. Kdy první dvě místa obsadily produkty první firmy a poté třetí a také čtvrté místo obsadily produkty od druhé jmenované firmy.

Do našeho přehledu jsme zapracovali všechny potřebné informace, které vás pomohou se lépe rozhodnout, zdali je to vaše vysněná televize či nikoliv.

Celý příspěvek

Nejprodávanější sekačky

Přehledu nejprodávanějších sekaček jasně vévodí zástupci benzínových rotačních sekaček, které jsou v první desítce zastoupeny hned sedmkrát, následované třemi elektrickými rotačními sekačkami. Z pohledu značek jsou nejoblíbenější sekačky od firmy VeGA, jejíž zástupci se do žebříčku nejprodávanějších sekaček dostaly hned třikrát.
Celý příspěvek

Nejprodávanější zahradní grily

Deseti nejprodávanějším grilům jasně vévodí zahradní grily oblíbeného výrobce Campingaz, jehož produkty se do žebříčku vešly hned šestkrát. Zákazníci nejvíce kupují plynové grily, následované grily na dřevěné uhlí. Mezi plynovými grily se stále větší popularitě těší tzv. lávové grily (lávové kameny), což je přírodní materiál pocházející z vyhaslých sopek, který vyniká vynikají schopností vést teplo, a navíc dokáže vstřebávat přebytečný tuk, který zbytečně nehoří a nevytváří škodlivé karcinogenní látky.
Celý příspěvek