Archiv štítku: LG

Nejprodávanější televize - duben 2022

Nejprodávanější televize – duben 2022

V rubrice nejprodávanějších televiz za měsíc duben to byl souboj dvou firem, konkrétně Sumsung a LG. Kdy první dvě místa obsadily produkty první firmy a poté třetí a také čtvrté místo obsadily produkty od druhé jmenované firmy.

Do našeho přehledu jsme zapracovali všechny potřebné informace, které vás pomohou se lépe rozhodnout, zdali je to vaše vysněná televize či nikoliv.

Celý příspěvek

Nejprodávanější tablety v únoru 2014

Moderní technologie nás neustále překvapuje svým obrovským posunem v krátkém čase. A tak není divu, že dnes už nestačí mít doma pouze notebook, chytrý telefon, stolní počítač a to vše samozřejmě v neustálém připojení na virtuální svět. Chytré a praktické využití najde ve vaší domácnosti také tablet, který perfektně splňuje požadavky náročných klientů jak po výkonové stránce, tak i designové a funkční. Celý příspěvek

Nejprodávanější vysavače

Na českém trhu patří mezi nejprodávanějšími vysavači první místo vysavačům sáčkovým, které se v první desítce objevily hned pětkrát. Vysavače bezsáčkové se do přehledu dostaly se třemi zástupci, následované stále populárnějšími robotickými vysavači.
Z výrobců vysavačů se největší oblibě těší výrobky od české firmy Electrolux, následované výrobky od polského výrobce, firmy Zelmer.
Celý příspěvek

Nejprodávanější plazmové televize

Nejprodávanějším plazmovým televizím jasně kralují zástupci od třech velkých výrobců televizí, Panasonicu, LG a Samsungu. Z hlediska nejprodávanějších plazmových televizorů podle velikostí úhlopříčky pak jasně dominují větší obrazovky s velikostmi 127, respektive 129 cm.
Celý příspěvek

Nejprodávanější LED televize

Segmentu nejprodávanějších LED televizí jasně vévodí zástupci korejské firmy Samsung, jejíž televizory se dostali do přehledů nejprodávanějších LED televizorů hned sedmkrát. Po jednom kusu se pak do žebříčku dostaly zástupci od firmy Sharp, LG a Panasonic.
Co se týče velikosti úhlopříčky LED televizí, tak mezi nejprodávanější zástupce patří modely s velikostí 101 a 80 cm, následované modely s velikostí 107cm.
Celý příspěvek

Nejprodávanější pračky – březen 2012

Mezi deseti nejprodávanějšími pračkami se objevil pouze jeden zástupce předně plnitelných automatických praček, zbývajících devět zástupců bylo plnitelných předem. Mezi nejvíce prodávané pračky patřily zástupci od firem AEG, LG a Samsungu.
První příčka v žebříčku patří pračce s předním plněním WHIRLPOOL AWO/D 45140, která umožňuje praní až 5 kg prádla, patří do energetické třídy A+ a umožňuje ždímání rychlostí 1200 ot/minutu.
Celý příspěvek