Archiv štítku: Lenovo

Nejoblíbenější notebooky duben

Nejprodávanější notebooky – duben 2022

Když se řekne slovo notebook, každý si představí přenosnou verzi stolního počítače. A je to tak, nebýt notebooků, museli bychom jen sedět u stolního počítače. Takhle máme plno možností, odkud na něm můžeme pracovat. Bezproblémově si jej můžete brát na cesty, které vám určitě zpříjemní. Jednoduše řečeno, notebooky nám ulehčují život.

Celý příspěvek

Nejprodávanější tablety v únoru 2014

Moderní technologie nás neustále překvapuje svým obrovským posunem v krátkém čase. A tak není divu, že dnes už nestačí mít doma pouze notebook, chytrý telefon, stolní počítač a to vše samozřejmě v neustálém připojení na virtuální svět. Chytré a praktické využití najde ve vaší domácnosti také tablet, který perfektně splňuje požadavky náročných klientů jak po výkonové stránce, tak i designové a funkční. Celý příspěvek

Nejprodávanější notebooky – listopad 2012

Mezi nejprodávanější notebooky za listopad jasně patřily zástupci z kategorie tzv. klasických notebooků, tedy těch s úhlopříčkou 15,6″. Pomyslnou druhou příčku pak obsadily modely z kategorie mini notebooků s úhlopříčkou 10,1″.
Nově se v žebříčku nejprodávanějších notebooků objevily modely s operačním systémem Windows 8, které jsou zastoupeny hned třemi zástupci.
Mezi nejoblíbenější výrobky pak patřily ty od tchajwanského gigantu, firmy Asus.
Celý příspěvek