Stavebnice Lego – vyberou si kluci i holky!

Kdo by neznal stavebnice z malých plastových dílků, u jejichž skládání jsme trávili dětství? Prohlédněte si aktuální novinky a trendy ve stavebnicích a kupte svým dětem takovou, kterou tajně chtějí a zatím jim ve sbírce chybí. Navíc nyní v lednu můžete využít výhodných cen a přidat do dětského světa vaší ratolesti opět trošku úsměvu!

Lego dům, duplo i zámek

lego5

Na prvním místě se umístilo LEGO Minecraft 21113 Jeskyně, které vzniklo na motivy slavné a oblíbené počítačové hry. Díky této stavebnici vstoupíte do krychlovitého 3D světa, kde si můžete vytvořit vlastní přírodní prostřední, domov, zbraně a chránit se před příšerami. Lego stavebnice jsou koncipovány tak, aby rozvíjely dětskou kreativitu, jemnou motoriku a představivost.

lego2

Máte-li doma drobečka ve věku dvou až pěti let, potěšte ho senzační stavebnicí Lego Duplo 2304, kde si bude moci postavit svět podle svých vlastních představ. Stavebnice Lego Castle 70404 Královský hrad patří mezi stavby a celá souprava se skládá z 996 kusů. Stavebnice klade důraz na perfektní dílenské zpracování a vysokou kvalitu. S touto stavebnicí se vaše děti přenesou do středověku, kdy byly padací mosty, katapulty a zvedací brány základní ochranou hradu či zámku. S tímto modulárním hradem vystavíte věže a vyzbrojíte rytíře.

lego4

Lego Friends 41058 Obchodní zóna Heartlake je skutečným snem pro malé parádnice. Stavebnice Lego Friends je doporučována všem tvořivým dětem, které chtějí rozšiřovat set o nové obchůdky i další postavičky. Vaše princezna tak může přijet do obchodu svým novým kabrioletem, projít se obchody s módou, vyzkoušet šaty, zahrát si na nevěstu nebo se pořádně najíst v tamní pizzerii. Nechybí ani lázně, kadeřník a vše pro mazlíčky.

lego3

Velký úspěch slaví u dětí i Lego Duplo 10505 Domek na hraní, který se skládá z 83 dílků. Pokud tak vaše dítko sní o vlastním domě, může si vyzkoušet jeho stavbu, vybavení, fungování, opravy i zábavu. A to není vše! Lego přináší další zábavné a kreativitu rozvíjející stavebnice, které si zamilují i dospělí. Vyhledávaná je například policejní stanice, kde nastolíte pořádek, koleje, výhybky a železnice, kde se ocitnete v nepřetržitém expressu nebo farma, která potěší děti milující zvířátka. Udělejte pro své děti maximum – dopřejte jim zábavu, hru a navíc rozvíjejte jemnou motoriku a fantazii.