Skvělá dovolená na nejoblíbenějších evropských ostrovech

Pro ty, kteří nespoléhají na nabídky výhodných „last minute“, již nastal čas, kdy by se měli začít zaobírat výběrem letní dovolené a případně využít slevy tzv. „first minute“ – nákupu na první moment. Podívejte se na tři nádherná evropská místa, která patří k nejprodávanějším a nejvyhledávanějším zájezdům. Jedná se o Italské ostrovy, řecký ostrov Kos a Maltu. Každá z těchto zemí vám nabídne úplně něco jiného, vždy to ale bude stát za to. Všechny se mohou pochlubit excelentní kuchyní, krásnými plážemi, rozmanitou kulturou a celkově příjemnou atmosférou.

Letošní dovolená bude výjimečná

Italskými ostrovy je zejména myšlena Sicílie a Sardinie. Nejenže se mohou překvapit teplým mořem, ale i plážemi, které patří mezi nejkrásnější v Evropě. Zároveň si můžete dosyta užívat plnou turistickou vybavenost a tedy vodní sporty, italskou kuchyni ve stylových restaurantech nebo večerní zábavu v barech. O takové pohodlí a komfort nebudete ochuzeni ani na dalších italských ostrovech Ischia a Elba. Skvělé místo na oddych najdete i na řeckých ostrovech. Zejména Kos patří k jednomu z nejvyhledávanějších mezi turisty. Egejské moře omývající nádherné břehy země s bohatou kulturou i historií, vám nabídne i pohled na jedinečný podmořský život. Řecko vás okouzlí nádhernými scenériemi, příznivým počasím a také jídlem. Kouzlu taveren, typických pro Řecko, dříve nebo později doslova podlehnete.

Chcete dovolenou plnou skvělých zážitků a úžasných překvapení? Pak se přímo pro vás nabízí dovolená na Maltě. Ostrov plný okouzlujících zákoutí, historických míst a písečných pláží lemovaných osvěžujícím mořem. Malta je ideální pro odpočinek, ale i aktivní dovolenou. Evropské ostrovy se chlubí vysokým standardem turistické vybavenosti, služeb a servisu. Výběrem italských nebo řeckých ostrovů nebo třeba Malty se vám dostane veškeré péče a odpočinku, který si jistě zasloužíte. Vyberte svou dovolenou včas.

Autor úvodního obrázku: nataliamacheda