Prohlédněte si nejoblíbenější zážitky – dárek, na který se nezapomíná!

Stává se to občas každému z nás – chceme obdarovat blízké, rodinu či partnera a nevíme, čím ho potěšit. Většinou se sami nespokojíme s nákupem nějaké kosmetické výbavy či oblíbené bonboniéry a toužíme po dárku, který obdarovaný ocení, projeví nadšení a radost z nečekaně povedeného daru. Už jste slyšeli o zajímavých zážitcích, které můžete svým blízkým  nadělit? Hodí se pro ženy, muže, mladé i starší a vybere si mezi nimi každý! Zkuste změnu a potěšte své blízké zážitkem, který jim bude připomínat, jak moc jsou pro vás důležití.

Let balónem nebo třeba střelba?

let balonem

Výběr je skutečně bohatý. Pokud chcete darovat zážitek jako dárek, vybírejte z těch neprodávanějších zážitků, kam patří například flyboarding. Jedná se o adrenalinovou novinku z loňského roku, která vám umožní vznést se nad vodní hladinu a užít si nejen zábavu, ale i pohled na svět z ptačí perspektivy. Flyboarding můžete vyzkoušet hned  na několika místech v České republice a to od května do září. Akce trvá zhruba třicet minut a potěší především aktivní a sportovně založené muže, kteří chtějí zkusit něco nového.

keramika

Hledáte dárek pro rodiče nebo výjimečné místo ke speciální události, jakou může být třeba žádost o ruku? Pak se poohlédněte po letu balónem pro dva nebo celou skupinu. Tento nádherný zážitek uspokojí všechny romantické duše a není věkově omezen. Udělejte radost rodičům, babičce nebo pozvěte přítelkyni k narozeninám na neopakovatelnou projížďku do oblak a užijte si pohled na krásy přírody. Let balónem se provozuje téměř po celý rok a vyzkoušet ho můžete po celé republice.

tank

Stále větší oblibě se těší také kurzy ručních prací. Mezi ty nejoblíbenější patří keramický kurz, kde se nejen naučíte techniku, vyzkoušíte si práci na hačířském kruhu, ale odnesete si i vlastní výrobek. Kurz trvá většinou tři hodiny a zahrnuje všechen materiál, pomůcky a výpal výrobků. Jak by se vám líbilo mít vlastnoručně vyrobený hrníček, ze kterého můžete popíjet oblíbenou kávu či čaj?

jumping

Pro pány jsou také připraveny zážitky v podobě střelby z různých zbraní, projížďky v tanku nebo silných autech, do kterých si v normální životě nesednou. Posaďte vaši drahou polovičku za volant nejnovějšího porsche, nechte ho vystřelit z legendárního kalašnikova nebo mu zaplaťte bungee dumping. Dárky mohou mít novou podobu, nemyslíte?