Pro milovníky hudby – MP3 a MP4

Hudba je nedílnou součástí lidského vnímání a pro každého jedince představuje něco jiného. Pro mnohé je to ideální prostředek pro relaxaci a odreagování, někdo jiný zase při poslechu oblíbené hudby sportuje a tančí. Jiní vnímají hudbu linoucí se z reproduktorů jako ideální start do nového dne, mnozí s ní zase usínají. Chcete mít vaše oblíbené písničky a desky známých interpretů stále u sebe? Pak vám nesmí chybět MP3 nebo MP4 přehrávač. Které jsou ty nejlepší?

Apple drží laťku vysoko

apple1

Značka Apple slaví úspěch ve světě moderních technologií a jinak tomu není ani v nabídce přehrávačů. Šikovný malý a všestranný Apple iPod shuffle vyhrává první místo v oblíbenosti mezi uživateli. MP3 přehrávač má kapacitu 2 GB a vydrží až 15 hodin hraní. Nedisponuje žádnými složitými funkcemi a jednoduché ovládání si zamilujete při všech činnostech. Pouhých 12,5 gramů média si vás získá díky nadčasovému designu a široké nabídce barevného zpracování. Další specifikace zvuku: vektor 32 Ohm, přenosová rychlost MP3 8 – 320 Kbit za sekundu. Přehrávač od Apple koupíte už za 1700 korun.

sony

Hledáte přehrávač do vody? Výrobce Sony představil MP3 přehrávač NWZ-W273 o kapacitě interní paměti 4 GB. Voděodolný přehrávač vydrží přehrávat až 8 hodin. Jednoduché ovládání, které je stvořeno pro pohyb, stejně jako kvalitní sluchátka, která nevypadávají ani při rychlých pohybech. MP3 nemá barevný displej, rádio ani video, ale nabízí funkce náhodného přehrávání a opakování.

sencor

S barevným LCD displejem přichází výrobce Sencor, který se umístil v první desítce s modelem SFP 5960. Koupíte ho už za šest stovek a získá si vás pro svou nízkou váhu (pouhých 22 gramů), interní paměti 6 GB a neuvěřitelné výdrži až 16 hodin. MP4 přehrávač zvládne pustit rádio, zobrazovat video, fotky i text a díky vícejazyčnému menu se s ním naučí pracovat opravdu každý.

philips

Philips představuje vysoce kvalitní a elegantní přehrávač, který snoubí náročné požadavky pro kvalitní hudbu, výdrž i funkce navíc. Model SA4VBE08KF nabízí výdrž baterie až 20 hodin a celkovou kapacitu paměti 8 GB. Podsvícený LCD displej je na dortu už tak dokonalého zpracování MP4. Kromě prohlížení obrázků a čtení textů můžete využít i funkci diktafonu.

Autor úvodního obrázku:  burstingwithcolors