Předveďte svůj bílý chrup díky TOP nej pastám na zuby

Pravidelná péče o zuby a to minimálně dvakrát denně spolu s častým vyplachováním, používám zubní nitě, kartáčků a ústní vody patří dnes již k běžné denní hygieně. Čistíte si ale svůj chrup tou správnou pastou? Připravili jsme pro vás hodnocení zubní past podle hodnocení a oblíbenosti mezi běžnými uživateli. Zjistěte, která pasta je pro vás tou nejvhodnější a začněte s čištěním ještě dnes. Odměnou vám bude bílý zářící a zdravě vypadají zuby.

Elmex specialista

meridol

Na prvním místě se umístila zubní pasta Elmex sensitive od výrobce Gaba. Balení 75 nk této zubní pasty vás vyjde asi na 75 korun. Elmex se řadí mezi kvalitní péči o ústní hygienu a to nejen pro ochranu obnažených zubních krčků. Díky obsahu aminfluoridu brání vzniku zubního kazu. Speciální složení s jemným čistícím účinkem vytváří ochranný film na zubech. Řada sensitive je určena především lidem s obnaženými a přecitlivělými zubními krčky.

 herbadent

Na druhém místě se drží zubní pasta od stejného výrobce, Meridol. V balení 75 ml získáte kompletní ochranu před vznikem zánětu dásní a krvácení dásní. Zubní pasta obsahuje účinnou kombinaci aminfluoridu a floridu cínatého. Tato pasta na zuby vás vyjde v přepočtu asi 85 korun. Už jste vyzkoušeli gelovou zubní pastu Herbadent? Ta obsahuje směs sedmi léčivých bylin a fluorid. Je šetrnou ochranou vašich dásní a sliznice. Tato zubní pasta je vhodná také pro děti a těhotné ženy. Pravidelným užíváním získáte regeneraci dásní a posílení sliznice dutiny ústní.

paradontax

Na další příčce se drží zubní pasta od výrobce Glaxosmithkline, Paradontax Whitening 75 ml. Tato zubní pasta je určena proti krvácení dásní. Pravidelným používáním se zbavíte nejen bolavých dásní, ale zároveň preventivně ochráníte své zuby před bolestí a nechtěnými kazy. Ze začátku vás může odradit nepříjemná slaná chuť, na kterou si ale brzy zvyknete a svým ústům dodáte potřebnou péči.

sensodyne

Velmi dobře hodnocenou zubní pastou je i Sensodyne Pronamel Whitening v balení 75 ml. V obchodech ji seženete už od 39 korun. Speciální složení chrání zubní sklovinu před kyselinami a šetrně je bělí. Zubní pasta není vhodná pro děti mladší 12 let a doporučené užívání je 2 – 4krát denně místo běžné zubní pasty.