Pečujte o své miminko s láskou

Neustále jsme zahlcováni reklamami o dětských potížích, nemocech a kosmetické společnosti nás doslova bombardují reklamou na výrobky, díky nimž bude mít vaše děťátko hebkou pokožku. Které výrobky ale skutečně fungují? Vybrali jsme pro vás top oblíbené a maminkami odzkoušené krémy, které skutečně pomohou s opruzeninami a pohladí i tu nejcitlivější pokožku.

Vyhrává Weleda

opruzeniny

První tři místa obsadila přírodní kosmetická značka Weleda, která byla založena v roce 1921. Weleda se může pochlubit těmi nejvyššími standardy kvality a udržitelného využívání zcela přírodních surovin. Nepracují s umělými a konzervačními látkami, což je poznat již při roztírání krémů. Téměř s totožným hodnocením spokojených maminek se drží na prvních dvou místech měsíčkový kojenecký krém v balení 75 ml a pleťový krém pro ochranu citlivé pokožky obličeje kojenců a dětí. Měsíčkový krém chrání před vznikem opruzenin v oblasti plenek a používat ho můžete již od prvního dne po narození. Bio kvalita zaručuje zklidňující a hojivé účinky, mandlový a sezamový olej regeneruje jemnou dětskou pokožku. Krémy neobsahují barviva, parfemaci ani minerální oleje, často používaný parafín či vazelína.

nivea

Čtvrté místo patří tentokrát krému Cannaderm Robátko proti opruzeninám, který je vhodný pro ošetřování citlivé dětské pokožky při každé výměně plenek. Neobsahuje vodu, syntetická barviva ani parfemaci. Jeho užívání ocení děti i dospělí. Hlavní složku tvoří bioaktivní konopný olej. Stačí nanést tenkou vrstvu v oblasti suché pokožky a na vzniklé opruzeniny. Své místo si mezi oblíbenými výrobky našel i krém od oblíbené značky Nivea, který chrání zadeček vašeho miminka před vlhkostí a zarudnutím. Nivea krém nabízí speciální voděodolné složení.

Dejte na rady maminek, které mají výrobky vyzkoušené a pochvalují si je a zapomeňte na nesmyslné reklamy v televizi, podle kterých jsou všechny výrobky stejně účinné. Pokud chcete pro své dítko to nejlepší, vybírejte z TOP produktů, které budou zadečky vašich ratolestí milovat!