Oslavte začátek května stylově – tím nejlepším aperitivem

Květen – nejen lásky čas. V květnu konečně vytahujeme zahradní nábytek, usedáme na zahrádky v restauracích a využíváme každého slunečního paprsku k pobytu v přírodě a venku. Májové oslavy jara můžete letos oživit výjimečnou chutí kvalitních vín a sektů, které se drží na předních příčkách hodnocení. Využijte zkušeností ostatních a pochutnejte si na vytříbených chutích značkových vín.

Moët vyhrává

 šampanské

Známe ho všichni – obal Moët Chabdin Brut Imperial, které je tvořeno směsí tří odrůd vín. Skrývá v sobě nečekanou svěžest a zralost, kterou pocítíte při každém doušku. Jedná se o suché bílé víno, které se hodí ke každé slavnostní příležitosti, ale zpestřit si jím můžete také polední oběd nebo večeři se svou polovičkou. A každý doušek vás překvapí, od vinné chuti až po stopy lipových květů. Moët se hodí ke všem jídlům, začít s ním můžete už při předkrmu a neurazí ani jako sladká tečka na závěr dezertu.

portské

Těsně za Moët se drží pravé šampaňské Veuve Clicquot Ponsardin, které je známé po celém světě. Svěží chuť vás bude provázet při aperitivu a vybraných jídlech, které nejen stylově doplní, ale navíc zvýrazní chuť.

Na dalším místě v oblíbenosti se umístilo celosvětově nejoblíbenější portské víno Roya Oporto Tawny, které zraje 5 let a tím z něj dělá jemné víno s příjemnou zralou chutí.

V oblíbenosti nezaostává ani tradiční Bohemia sekt. Harmonická chuť, vyvážená lehkost a svěží květnatá vůně z něj dělá jakostní šumivé víno cenově dostupné pro všechny. Právě díky ceně zdobí většinu stolů na Vánoce či při oslavách a my se můžeme těšit z nestárnoucí kombinace Bohemia Sektu s čerstvými jahodami, které v májovém počasí ocení každý milovník kvality.

bohemia