Opalovací kosmetika nemusí být drahá!

K létu patří slunění a my si snad ani nedokážeme představit pobyt u rybníka či moře v dlouhém rukávu. Před sluněním svou pokožku chraňte kvalitní a účinnou kosmetikou v podobě mléka, oleje, krému či emulze. A která kosmetika se drží na předních příčkách? Investujte do svého zdraví, podpořte zdravě vypadající vzhled kůže, omezte stárnutí pokožky i negativní vlivy ze slunečního záření a užijte si léto bez bolestivého spálení.

Bioderma z lékarny pro zdravou pokožku

Na prvním místě se mezi uživateli drží opalovací olej Bioderma Photoderm Bronz SPF 30, který koupíte v lékárnách v balení 200 ml. Olej je jemně parfémovaný, voděodolný a uživatelé si pochvalují jeho držení i po několika koupáních. Olej chrání pokožku, stimuluje a prodlužuje opálení a navíc je vhodný pro normální i citlivou pokožku. Jeho univerzální použití si zamilujete. Seženete ho už od 375 korun a můžete si být jisti, že vám vystačí celé léto.

daylong

Velmi dobré hodnocení obdržel i LADIVAL gel pro alergickou pokožku, který upotřebíte v případě, že vás postihne sluneční alergie či Mallorca-akné. Speciální složení úspěšně bojuje se stárnutím pleti, poškozením a spálením pleti a navíc nabízí vyváženou ochranu před UVA a UVB. Gel se dobře roztírá, je voděodolný a neobsahuje žádné tuky, emulgátory či parfemaci a konzervační látky.  200 ml balení koupíte už od necelých 200 korun.

ladival

Značka Daylong představuje mléko na opalování, které je vyvinuto speciálně tak, aby zabránilo průniku ultrafialového záření A a B. Přípravek Ultra SPF25 v balení 200 ml je vysoce odolné vůči vodě. Nemusíte se bát mastné a ulepené pokožky, díky účinným látkám, jenž jsou v zapracovány do lipozomů, se do buněk pokožky nedostanou žádné chemické filtry. Tím se minimalizuje riziko alergických reakcí i poškození kůže. Tělové mléko je smývatelné mýdlem nebo šamponem.

piz buin

Nezapomínejte také na svou pleť! Pro citlivou a dehydrovanou pokožku vyzkoušejte mléko na opalování od značky Piz Buin. Obsahuje  hned několik speciálních složek a látek, které odráží negativní vlivy slunečního záření, chrání, zklidňují, redukují podráždění a hydratují. Díky kosmetice Piz Buin můžete účinně předcházet sluneční alergii,. Citlivá pokožka si žádá speciální péči, dopřejte si luxus v podobě kvalitní a prověřené kosmetiky i vy a už se nemusíte bát spálené pokožky, loupající se kůže či vysušené pleti.