Odstraňovač žmolků – pomocník k nezaplacení!

Určitě jste ho také někdy potřebovali, abyste svůj oblíbený svetr proměnili v prakticky nový kousek a podtrhli tak svůj look. Odstraňovač žmolků bývá často opomíjeným doplňkem, který využívá prakticky celá rodina a vůbec nezáleží, kolik je vám let. Chcete si pořídit výkonný přístroj s dlouhou životností? Pak si prohlédněte top nabídku odstraňovačů žmolků a vsaďte na kvalitu!

Investice, která vás nezruinuje

zmolky1

Nákup odstraňovače žmolků nepředstavuje žádné nákladné investice. Například nejoblíbenější odstraňovač žmolků od výrobce BRAVO pořídíte za necelých 300 korun. A jaké jsou jeho přednosti? Odstraňuje žmolky ze všech druhů látek, snadno se používá a dobíjí se pomocí akumulátoru s nabíjením ze sítě o příkonu 5 W. Tyto praktické přístroje fungují na jednoduchém principu, kdy rotujíc vějíř přístroje nasaje a usekne žmolek a oblečení vypadá stále jako nové. Model BRAVO B 4194 je k dostání v krásném designu zelené metalízy.

zmolky2

Za necelých 150 korun seženete bateriový odstraňovač žmolků SINGER BSM 203 od stejnojmenného výrobce. Tento pomocník najde zastání v domácnosti, kde se nosí především kabáty, je potřeba zajistit vlákna z koberců, závěsů, vlněných oděvů či přikrývek a sedacích souprav. Napájení je zajištěno dvěma bateriemi. Přístroj navíc disponuje bezpečnostním prvkem automatického vypnutí.

zmolky3

Praktický cestovní odstraňovač žmolků Sencor SLR 33 pořídíte za méně než sto korun a díky jeho extra nízké váze (pouhých 92 gramů) o něm ani nebudete vědět. Tento přístroj od výrobce Sencor odstraňuje žmolky i uzlíky a je napájen bateriemi. K dostání je v příjemné bílo – fialové kombinaci.

zmolky4

Čtvrté místo patří výrobci ETA s modelem 1260 90010, který je malý, skladný a lehký pomocník v boji s nevzhlednými žmolky na jakémkoliv oblečení. Hlavní předností je dlouhý provoz, odnímatelný zásobník na žmolky i kvalitní nerezové břity o průměru 55 mm, které zbaví všech nevzhledných uzlíků vaše oblečení.

zmolky5

Pátou příčku obsadil odstraňovač žmolků CONCEPT 0Z-1410 od výrobce Concept. Jedná se o lehce ovladatelný, snadno rozebíratelný a účinný nástroj, díky němuž bude vaše oblečení vypadat stále jako nové. Provoz zajišťují dvě baterie. K dostání je model v bílém a modrém provedení. Udělejte něco pro svůj šatník a zbavte ho nevzhledných žmolků. Proměňte svůj oblíbený svetr či kabát v nový kousek, který vám budou všichni závidět!