Nejprodávanější tablety v únoru 2014

Moderní technologie nás neustále překvapuje svým obrovským posunem v krátkém čase. A tak není divu, že dnes už nestačí mít doma pouze notebook, chytrý telefon, stolní počítač a to vše samozřejmě v neustálém připojení na virtuální svět. Chytré a praktické využití najde ve vaší domácnosti také tablet, který perfektně splňuje požadavky náročných klientů jak po výkonové stránce, tak i designové a funkční.

Výhrává LG pad W500

Podle žebříčku oblíbenosti vyhrál v měsíci únoru tablet s obrovskou mírou výkonu LG G Pad W500. Tento elegantní tablet se chlubí tenkým tělem s velmi nízkou hmotností, a tak se nemusíte bát, že by vás z jeho držení bolely ruce. LG tablet nabízí operační systém Aneroid 4.2 a úhlopříčkou displeje 8.3 palce. Mezi hlavní přenodsti patří čtyřjádrový proces Snapdragon 600, který je extrémně rychlý. Výrobce slibuje výdrž baterie až jedenáct hodin, takže si klidně můžete pustit váš oblíbený film nebo zahrát hru ve srovnatelné grafice jako na herní konzoli. Tento dotykový tablet koupíte už za šest tisíc korun a můžete si být jisti, že jeho vlastnosti překvapí a uspokojí i náročnější uživatele.

lenovo

V těsném závěsu se stále drží extravagantní tablet Lenovo Yoga. Je skutečným designovým skvostem. Nabízí štíhlé, lehké a komfortní vybavení z hliníku a hořčíkové slitiny. Takže se nemusíte bát, že se vám tablet poškrábne nebo obije. Samozřejmostí je i našlapaná výbava v podobě čtyřjádrového procesoru, operačního systému Aneroid 4.2 a paměti 16 GB. Cenově se pohybuje tento oblíbený tablet okolo sedmi tisíc.

prestigio

Překvapením je pro nás třetí příčka, kterou tentokrát obsadil tablet Prestigio dostupný už za tři tisíce. Velikost paměti je 8 GB, operační systém Android 4.2 a velikost dispeje 8 palců – to je jen slabý výčet toho, co vám může za příjemnou cenu nabídnout tento tablet. Zřejmě vás nijak neoslní vzhledem a propracovaným designem, ale v poměru cena / výkon představuje ideální volbu pro ty, kdo hledají chytrého pomocníka na cesty, hraní her, čtení a práci s internetem.