Nejprodávanější tablety – podzim 2014

Tablety patří k oblíbené elektronice, kterou lze využít ve volném čase, v zaměstnání i na setkání s přáteli. Design a multifunkčnost nabízí pohodlné užívání a dobrý uživatelský komfort. Podívejte se na  nejprodávanější tablety v předchozím kvartále roku 2014 a vstupte do nového školního roku s pořádnou výbavou.

Jasný vítěz APPLE

air

Nejprodávanějším tabletem je Apple iPad mini. Tento tablet je v menším provedení, ale zato v plné výbavě, mezi kterou patří vysoké rozlišení, WiFi, Bluetooth a HD kamera.  Druhý nejprodávanější tablet pochází ze stejné dílny, jedná se o tablet Apple iPad Air. Vybavení vás doslova nadchne. Stejně jako u předchozího typu, i zde se můžete těšit na nekonečnou zábavu díky nejmodernější technologii. Třetí pozici obsadil tablet Acer Iconoa Tab, který je ultramobilní a vybaven microUSB a micro HDMI, kamerami a funkcí Bluetooth a WiFi.

prestigio

Čtvrtým nejprodávanějším tabletem je Prestigio MultiPad Ultra Duo, který se může pochlubit štíhlým designem, LED displejem, dvěma kamerami a G-senzorem. Na páté pozici najdete tablet GoClever Orion 97 s čtyřjádrovým procesorem, microUSB, miniHDMI, slotem na microSD karty, webkamerou a G-senzorem.

GoClever Orion 97

Funkčnost a možnosti, které vám tablety nabízejí, jsou stěžejní pro jejich využití ve volném čase, ale i v zaměstnání či ve škole. Tablet se stává jakousi „náhražkou“ počítače a notebooků a to také z důvodu lehkosti a snadného přenášení. Funkce či zobrazení se nemusí vždy shodovat s notebookem nebo počítačem, ale rozhodně splňují tentýž účel a umožňují uživateli využívat stejné nebo podobné programy, na jaké je majitel zvyklý. Pokud právě vybíráte nebo se chystáte tablet koupit, dobře si promyslete parametry a funkce, které budete požadovat. Potřebujete více pracovat? Nebo si chcete na tabletu více hrát? Budoucí využití určitě neopomíjejte. Jen tak si vyberete co nejlépe ze široké nabídky tabletů.