Nejprodávanější pračky pro březen 2014

Pračka, pomocnice, bez které si dnes už nedokážeme představit život. Pomáhá nám se špinavým prádlem a poradí si i s těmi neodolnějšími skvrnami, nad kterými bezradně kroutíme hlavou. Připravili jsme pro vás hitparádu těch nejlepší praček, které si musíte prohlédnout!

Pro březen se stala nejoblíbenější a v poměru cena/výkon nejlépe hodnocená pračka Gorenje W 6503, která představuje skvělou kombinaci jednoduchého ovládání a úsporných programů. Vybavené technologie SensoCare, SensorIQ a Total Weight Control vám zaručí dokonale vyprané prádlo a úsporné praní. Pračka pojme až šest kilo prádla, nabízí tichý provoz a cenovou dostupnost pro každého. Nejnovější design je hodí do každé koupelny a potěší každou hospodyňku. Druhé místo si zasloužila pračka s vrchním plněním od výrobce Whirlpool. Automatická pračka AWE 7519 je vybavena šestým smyslem. Tato technologie zajistí, aby pračka zpracovala co nejlepší energii na každou dávku prádla. Whirlpool pračka pojme pět a půl kila prádla, svými rozměry se hodí i do menší koupelny a potěší vás energetickou třídou A +. Navíc je šetrná k životnímu prostředí, má displej s LED ukazatelem a spoustu praktických funkcí.

whirlpool

Pokud vsázíte na značku Whirplool, možná vás nadchne čtvrtá příčka, volně stojící automatická pračka AWO/C 6304. Ta vybere až šest kilo prádla a zároveň nabízí funkci sušičky. Patří do energetické třídy A +++. Podle odhadovaných nákladů, za pět let properete asi šest tisíc korun. Díky praktickým funkcím můžete odložit start praní, kontrolovat nestabilitu prádla a navolit si teplotu.

samsung

V našem žebříčku se dostala na pátou příčku pračka značky Samsung WF 70F5E0W2W. Mezi hlavní přednosti této bílé pomocnice do domácnosti je Eco Bubble – vstřikování do pracího prostředku vzduch a vodu a tím zahajovat prací cyklus s hustou pěnou. Tvar bubnu je inovován a tím umožňuje účinnější a zároveň šetrnější praní. Další funkcí, která vás potěší, je vyvolání naposledy navoleného nastavení a to i po vypnutí pračky. Samsung pračka pojme 7 kilo prádla, nabízí pohodlné přední plnění a počet otáček je 1200 za minutu.