Nejprodávanější potřeby chovatelů psů

Psi jsou krásná stvoření a také nejlepší kamarádi svých pánů. Někdy je ale potřeba pejsky usměrnit a ukázat jim, kde jsou jejich hranice. I přes pečlivou výchovu a cvičení se může stát, že pejsek prostě některé povely nebude nikdy poslouchat. Můžete se tedy snažit, jak chcete, ale váš čtyřnohý miláček nikdy nepřestane například rozhrabovat záhony, lézt do bazénu nebo utíkat a dělat paseku u více či méně vzdálených sousedů. Zatímco vy se doma klepete strachy, váš pes má už možná za sebou svačinku v podobě slepice nebo králíka. A právě proto patří neviditelné elektrické ohradníky pro psy k nejprodávanějšímu zboží mezi chovateli.

Ukažte vašemu psímu kamarádovi hranice

Možná už při přečtení slova „elektrické“ se vám ježí vlasy, ale nemusíte se obávat. Nejde o žádné brutální zařízení, ale o pomůcku, která naučí pejska, kam všude smí. V podstatě byste tyto ohradníky mohly nazývat plotem, kterým ohradíte místa, na kterých nechcete psa vidět. Jednoduchá a snadná instalace vám umožní rychle ohradit místa v zahradě nebo celou zahradu. Aby systém správně fungoval, je potřeba pořídit pejskovi i výcvikový elektrický obojek a to například na elektricke-obojky.cz. Při přiblížení pejska do vámi nadefinované vzdálenosti od plotu, začne obojek vydávat zvuky a při překročení hranice se přidá korekční impuls. Pejsek tak velmi brzy zjistí, kam smí a začne se těmto zónám vyhýbat. Elektrické nebo vibrační obojky můžete také využít k výcviku psa. Je pouze na vás, jestli se k této metodě uchýlíte a jak moc úspěšní budete.

K nejprodávanějším potřebám také patří pelechy. Relax pro psa je stejně důležitý jako pro lidi a po celém dni běhání a dovádění, ocení místo s pelechem, kde si bude moct v klidu odpočinout. Dopřejte i vy svým chlupatým mazlíčkům pohodlí v podobě útulného a komfortního pelechu. Váš pejsek vám svou vděčnost jistě brzy oplatí.

Autor úvodního obrázku: jeff_ro