Nejprodávanější kočárky – červen 2015

Čekáte miminko a právě vybíráte vhodný kočárek? Nebo ho sháníte na poslední chvíli? Máme pro vás žebříček pěti nejprodávanějších kočárků, které budou pohodlné jak pro vaše miminko, tak pro vaše ovládání. V nejlepší pětce se najdou dražší, ale i levnější kousky dostupné pro každého!

5. místo – Kočárek Joolz Day Quadro

joolz

Kočárek je koncipován podle holandského designu vhodný až do 36 měsíců věku dítěte. Tento kočárek má čtyři odpružená kola, nastavitelnou výšku rukojeti, ergonomické sedátko a potah, který můžete prát v pračce. Sedačku můžete nastavit proti směru jízdy a navíc je tento kočárek velice dobře skladný. Ke kočárku také dostanete tašku na rukojeť, aby vašemu miminku na cestách nic nechybělo.

čtvrté

O skok lepší příčku si vysloužil model 4Baby Rapid sportovní edice. Kočárek nabízí kovovou konstrukci, nákupní koš, nastavitelnou opěrku nohou, kola jsou zatáčecí s možností aretace. Nevýhodou snad může být krátká rukojeť kočárku. Na internetu ho seženete od 2 190 Kč a i za tak nízkou cenu dopřejete svému děťátku sezení ve čtvrtém nejoblíbenějším kočárku.

lupo

Lehký, univerzálně použitelný kočárek s nafukovacími kolečky. Řeč je o modelu Baby Deisgn Lupo Comfort 04. Sedačku můžete nastavit proti směru jízdy. K dalšímu vybavení patří skládací boudička, přebalovací podložka a velký koš se zapínáním na zámek. Tento kočárek seženete už od 9 999 Kč a v červnovém hodnocení získává krásnou trojku.

kurter

Na druhém místě skončil oblíbený dětský kočárek s pevnou konstrukcí a nafukovacími koly. K dalším přednostem patří pětibodové bezpečnostní pásy, taška na miminko, nastavitelná záda opěrky, moskytiéra, autosedačka a rozměrná nákupní taška. Hmotnost je 14 kilogramů a seženete ho už od 4 499 Kč pod názvem Kunert VIP.

zopa

A který kočárek to na plné čáře vyhrál u starostlivých rodičů? Jedná se o model Zopa city, golfový kočárek určený pro děti od 6 do 36 měsíců. Mezi jeho přednosti patří nízká hmotnost (7 kg), velký nákupní košík, pětibodový bezpečnostní pás, pláštěnka a odpružený podvozek. Nehodí se ale pro úplné novorozence, ale s půlročními dětmi už bude vaše cestování pohodlné a v MHD rozhodně nezaberete moc místa. Tento kočárek seženete od 990 Kč, a to za tu cenu už stojí, nemyslíte?