Nejprodávanější knihy – březen 2015

Březnový žebříček nejprodávanějších knih je plný zajímavého a napínavého čtení, které se bude s přicházejícím jarem určitě skvěle hodit. Pohodové počteníčko při jarním sluníčku by mělo být rozhodně kvalitní natolik, abyste definitivně zahodili zimní chmury za hlavu. Podívejte se na 5 nejprodávanějších knih měsíce března, mezi kterými najdete nervy droucí detektivky a romány, které vás rychle vtáhnou do děje. Dopřejte si březnový relax s dobrou knihou! 

 Jo Nesbo opět na vrcholu

policie

Ačkoli vy se již můžete radovat z teplejšího a příjemnějšího počasí, na vrcholu březnového žebříčku se umístil severský mistr detektivek Jo Nesbo s knihou Policie. Pokud milujete příběhy s nejasným koncem a spoustou napětí, ani tento Nesbův počin vás určitě nezklame. Opět se setkáte s brutální vraždou, zajímavým vyšetřováním i záhadami provázejícími celý příběh.

sníííh

Na druhé příčce najdete knihu české spisovatelky Petry Soukupové, která se ve svém románu Pod sněhem věnuje problematice rodinných vztahů a zejména dlouho nevyřčených trápení tří sester, které vyvrcholí v nečekané drama. Bronzová pozice patří opět detektivkám. Pátá žena, kterou napsal Henning Mankell je šestým pokračováním případů komisaře Wallandera. Jste zvědaví, jak je řešena vražda švédským spisovatelem Mankellem?

pátá

Na čtvrté příčce se umístila kniha Marco spisovatele Jussi Adler-Olsena. Napínavý příběh vás přivede do nebezpečného boje o život, během kterého budou rozluštěna stará tajemství a záhady. Nechte se překvapit koncem, který je prostě nejistý! Pátá příčka patří Michelu Faberovi a jeho knize Kvítek karmínový a bílý, jehož hlavní hrdinka, osmnáctiletá prostitutka, touží po šťastném životě s zámožným dědicem. Příběh odehrávající se ve viktoriánském Londýně nepostrádá šokující odhalení, opravdově vylíčená šílenství a také velkou míru sexu.