Nejoblíbenější stolní hry

Stolní hry patří již řadu let k zábavnému způsobu, jak zahnat nudu. Podívejte se na nejoblíbenější hry a nechte se jimi inspirovat. Ne nadarmo se říká, že kdo si hraje, nezlobí. Zapojit se může celá rodina a tak místo vysedávání u televize nebo počítačových her můžete prožít odpoledne plné strategie, logiky a legrace.

Pantomima nebo promyšlená strategie?

activity

Jednou z nejvíce oblíbených stolních her jsou bezesporu Activity. Zábavu pro dospělé i děti je možné zakoupit v několika verzích pro malé i velké hráče. Pantomima, hádání slov a malování zadaných úkolů probudí vaši kreativitu a fantazii. Umíte předvést kámen úrazu nebo namalovat přistávací kolečka od letadla?

carcassone

Další velice populární stolní hra se jmenuje Carcassonne. Vítěz u této hry není znám až do konce. Její princip spočívá v budování měst, klášterů, cest a luk, na které hráči stavějí figurky družiníků, sedláků, mnichů, lupičů a rytířů. Body získáváte v průběhu celé hry, čímž se udrží pozornost a soutěživost.

osadníci

Milióny fanoušků si získala hra Osadníci z Katanu. Variabilní herní plán a postupné osidlování ostrovu Katan. Cílem této strategické hry je vybudování nejmocnějšího osídlení.

scrabble

Mezi stálici nejoblíbenějších stolních her patří bezpochyby Scrabble. Procvičte si svou slovní zásobu skládáním rozmanitých slov a sbírejte za ně body. Pro dospělé mnohdy velice zábavná a pro děti poučná hra Scrabble vás nebude nudit ani po několika hodinách.

česko

Naučná stolní hra pro celou rodinu je rovněž Česko, které si získalo obrovskou přízeň a je vydáno v několika edicích. Záludné otázky a mnohdy nečekané odpovědi rozšíří vaše vědomosti a znalosti, které se týkají historie, krás a zajímavostí o naší zemi.

ubongo

Svůj čas nepromarníte ani s hrami jako jsou Monopoly, Arkham Horror, Citadela nebo Český film či Ubongo. Dejte prostor hrám, které změní vaše běžné odpoledne v zábavné získávání nových a zajímavých informací či dovedností.