Nejoblíbenější seriály

Možná patříte i vy k oblíbencům seriálů na pokračování. Prohlédněte si nejoblíbenější a uživateli nejlépe hodnocené seriály. Překvapením pro vás zřejmě nebude, že na první příčce se již pěknou řádku let hřeje povedená rodinka ve žlutých barvách z kresleného Springfildu. Řeč je samozřejmě o Simpsonech, které zkrátka všichni zbožňují. Sledují je děti, dospělí i senioři a každého baví někdo jiný. Podívejte se na nejnovější díly, kde stále opilý Homer řeší spory se svým šéfem, zasmějte se Bartovým lumpárnám anebo se něco nového přiučte s dokonalou a chytrou Lizou. Nechybí ani nikdy nemluvící dítko Maggie, ustará matka Marge a zmatený děda.Teorie

Těsně za kresleným seriálem se drží Teorie velkého třesku. Seriál z roku 2007 představuje hlavní postavy mladých fyziků Leonarda a Sheldona, kteří rozumí úplně všemu. Nemusíte se ale obávat, že by vás seriál nudil nějakými nepovedenými vtípky o vědě a atomech. Těšte se na bolavou bránici z dokonalých hlášek, sexuálních narážek a komických situací.

Bronzová příčka patří nestárnoucímu seriálu Přátelé. Ty snad není ani potřeba představovat. Už dlouhou dobu se vedou diskuse o celovečerním filmu, ve kterém opět vystoupí úklidem posedlá Monica, trhlý Ross, nikdy nedospělý Joe, vtipálek Chandler a překrásná Rachel. Doposud bylo natočeno deset sérií, které na sebe navazují a popisují život partičky přátel. Možná se i vy poznáte v běžných situacích, návštěvách kavárny a milostných zápletkách, které vás jednoduše budou bavit.

himym

Jak jsem poznal vaši matku je seriál, který se drží na čtvrté příčce. Není se čemu divit, stále chceme vědět, kdo je ona matka, o které vypráví hlavní hrdina Tedd. Páté místo si drží Červený trpaslík, šestá pozice patří Futuramě a na sedmičce se drží Dr. House. Podívejte se také na další oblíbené seriály. Bude se vám líbit historická Hra o trůny, klasika v podobě H*A*S*H nebo divácky oblíbený serial Ztraceni.