Nejoblíbenější místa k jarnímu milování pod širákem

Známé pořekadlo „meze jsou ještě studené“ už naštěstí neplatí. Stráně nám hezky uschnuly a vy si nyní můžete začít užívat jara i s trochou intimity v přírodě. Milovat se jen v posteli je přeci nuda, tak si užijte trošku kouzelného sexu venku. Na kterých místech nejčastěji a nejraději pečetíme svou lásku? Našli jsme jich pro vás rovnou pět! Za zkoušku to stojí, nemyslíte?

Okořeňte vztah na dovolené

pláž

antkriz

 

Velmi oblíbeným a častým motivem nejen v romantických dramatech je milování na pláži. Mnoho turistů si dovolenou zpestřuje právě lechtivými hrátky u vody na písku. Jen si to představte, voda vás příjemně nadnáší a díky tomu si můžete dovolit i pozice, které by vám zdravotní problémy nebo váha nemohly dovolit. Voda na pokožce funguje jako příjemná masáž, zvlášť v případě, když je moře teplé. Jediné, co musíte vyčíhnout, aby vás na pláži nikdo během milostných hrátek nerušil a hlavně, abyste svými činy nepohoršovali dovolenkovou zemi. Navíc u milování na pláži hrozí, že budete mít písek úplně všude.

 

Jiri Brozovsky

Jiri Brozovsky

Za zmínku stojí určitě pravý lesnický sex, který si můžete užít třeba po sběru hub nebo příjemné relaxace a procházky. V lese si navíc najdete určitě nějaké stinné místečko s paloučkem měkkého mechu, kde vás bude ovívat čerstvý větřík a ke všemu si jako kulisu poslechnete ptačí orchestr nebo zračící vodu. Pokud si chcete vyzkoušet milování v přírodě bez zbytečných trapasů, jako například popálení od kopřivy, klíšťata či útěk před šelmou, připravte se na to. Vaši drahou polovičku zaručeně potěší, když vytáhnete deku nebo podložku, repelent a kapesníčky či ubrousky.

 

 Nicholas_T

Nicholas_T

Jestliže patříte mezi opatrnější dobrodruhy, můžete si chvilky romantiky dopřát na zahradě. Ta patří mezi oblíbené místa starších ročníků i mladších zdrženlivých jedinců. Mezi předpoklady úspěšného milování na zahradě patří jednoznačně kout, kam není odnikud vidět a pořádně zamčená vrátka. Mezi vyhledávaná místa patří i louka, kde se můžete oddávat vášni v objetí kopretin, pampelišek a mateřídoušek. Kromě žhavých doteků a nekonečných polibků si můžete užít krásný odpolední piknik na dece. Bohužel si milování na louce budou muset odepřít všichni alergici, kteří by se místo slastného vzdychání začali dusit a kýchat.

 

 EraPhernalia Vintage . . . [''playin' hook-y''] ;o

EraPhernalia Vintage . . . [“playin‘ hook-y“] ;o

Poslední pětici oblíbených míst pod širákem uzavírá posed s nadhledem. Ačkoliv jsou posedy strohé dřevěné místnůstky, které využívají myslivci k číhání na vysokou zvěř, stále častěji jim podléhají zamilované páry a navštěvují je za zcela jiným účelem. Díky vyvýšenému a stabilnímu místu budete mít pod dohledem, co se děje okolo vás a v případě „škodné“ se ihned budete moci odebrat z revíru. Tento tip na jarní či letní milování ocení i lidé, které vzrušuje představa, že by je někdo mohl spatřit anebo uslyšet a tak si užijete žhavou erotiku dvojnásob. Pokud nezapomenete deku, můžete se těšit na celkem pohodlné místečko, kde určitě přijdete na chuť novým nezvyklým polohám.

Autor úvodního obrázku: Káma Kama