Nejlepší zakončení léta? Festival Srdcefest!

Srdcefest nemůžeme považovat za známý festival svou velikostí, leč známý svou atmosférou a svou vřelostí ke kapelám, jak protřelým, tak těm nově objeveným s velkým talentem. U Srdcefestu zapomeňte na vše, na co jste u jiných festivalů zvyklí a pojďte se přeladit na jinou vlnu. První a zásadní rozdíl hledejte v místě konání. Prší, je zima? Nevadí! Srdcefest je klubový festival, který můžete navštívit v Havířově ve dnech 19.9.-20.9. 2014 a originálně tak ukončit festivalovou sezónu. Další rozdíl? Tak jak již název napovídá, Srdcefest je pořádán srdcem. Za organizací festivalu totiž stojí dobrovolníci (neplést s amatéry). 

Když se snoubí talent a vášeň…

srdcefest

I když je Srdcefest nízkonákladovým festivalem, nabízí vám nekonečnou zábavu. Ve dvou dnech můžete navštívit tři kluby a to Jazz Club, Beach Bar a Stolárnu. V minulosti se na festivalu představili kapely jako Blue Effect, Charlie Straight, Úspěch, Kofe-in, Apatheia nebo Malignant Tumour. I letos se máte na co těšit. Zkušení a známí hudebníci se budou na pódiích střídat s místními, talentovanými muzikanty. Srdcefest si můžete užít společně s polskou kapelou AKURAT, což je luxusní ska-rocková kapela. V její hudbě je obrovský náboj pozitivní energie a největším triumfem jeho uměleckého sdělení jsou paradoxní texty, ve kterých zručně, s humorem a umělecky popisuje velké i malé věci lidského života. Chybět nebude opavská kapela Kofe-in, kterou znáte díky energickým a nezaměnitelným rytmům z rádia i televize. Uhrančivý a nenapodobitelný projev kapely vás dostane do kolen. Mezi vrcholy Srdcefestu bude patřit i vystoupení místní kapely Porcelaine People, kteří se dostali do širšího povědomí se singlem Minimal Life, který jste mohli slyšet ve filmu Křídla Vánoc. A tímto to nekončí! Vystoupí také Samostatně Neprodejní, Ajdontker, 10Coins, Pan Golin, Blambory, Plyš, 3 tečky, Only For Life, Tezaura, Butterfly Kiss, Free Fall, The Bone Colector, XXLive. Poprvé se na festivalu představí také divadlo. Těšit se můžete na havířovský Tom a Jeff, jejichž hry oplývají řízným humorem i chytlavou vážností.

big_logo_md

Cena vstupného je na celý festival symbolická. Víkend plný muziky si užijete za 149 Kč, ale v případě, že donesete drobné, nefunkční elektro (mobily, nabíječky, kalkulačky, kulmy, žehličky na vlasy, alespoň 4 ks tužkových baterií, atd.), pak vás Srdcefest bude stát pouhopouhých 99 Kč! Srdcefest vám dokáže, že i na malých pódiích se hraje velká hudba!

Více informací získáte na stránkách www.srdcefest.cz nebo na Facebooku.