Nejkvalitnější psí krmiva

Kvalitní suchá krmiva neboli granule, jsou základem pro každého chovatelé domácích mazlíčků. My vám dnes přinášíme výsledky testu TOP DRY FOOD 2014, který se letos zabýval kvalitou granulí už po sedmnácté. V tomto testu a jeho vyhodnocení naleznete seznam doporučených výrobců, kteří vyrábí granule v USA a Kanadě. Některé značky granulí jsou dostupné také u nás a vy si tak můžete ověřit, zda si váš mazlíček nacpává bříško kvalitním krmivem nebo jej šidíte na základě klamné reklamy. Pokud se v testu někteří výrobci působící v USA nevyskytují, znamená to bohužel jediné. Granule pocházející od těchto výrobců nejsou na seznamu doporučovaných suchých krmiv a patří tam například Eukanuba, Royal Canine, Purina Pro Plan nebo Pedigree.

Pět hvězd pro Petfoods

acana

Krmiva mohou získat maximálně pět hvězdiček a v horším případě žádnou. Mezi nejlépe hodnocené výrobce a suchá krmiva, která je možné zakoupit v České republice, patří například Annamaet. Tyto granule se prodávají v devíti různých variantách, z toho čtyři jsou bez obsahu obilovin neboli holistické. Mezi nejlépe hodnocené patří také krmivo od výrobce Champion Petfoods, které můžete znát jako Acana nebo Orijen. Vybírat můžete z dvou produktových řad a celkem 10 druhů holistických granulí.

natural_balance

Chybu neuděláte, ani když svým psím miláčkům podáte granule od výrobce Diamond Pet Products, které v obchodech najdete pod názvem Taste of the Wild. Dobrou volbou jsou také kanadské granule Oven-Baked Tradition nebo americké Canidae či Canine Caviar Pet Foods. Všechny zmíněná suchá krmiva byla hodnocena v rozmezí 4-5 hvězdiček.

orijen

Z krmiv, která jsou dostupná u nás a dosáhla hodnocení 3-4 hvězdičky naleznete granule od výrobců Artemis Pet Foods, Addiction Foods, Fromm Family Foods nebo Natural Balance. V podstatě všechny zmíněné druhy krmiv jsou vyráběny také ve verzi bez obilovin a rovněž můžete granule pohodlně vybírat podle váhy a stáří psa. Dopřejte svým čtyřnohým kamarádům opravdovou kvalitu!