Na co musíte jít do kina?

Červen sice není měsícem sezení u televize a sledování pořadů, ale právě díky teplému počasí spousta kin chystá slevy a akce a vyzývá k návštěvě kvalitních filmů i v teplém počasí. Nejen, že můžete navštívit pomalu se otevírající letní kina, ale výhodou jsou i moderní sály s klimatizací, kde vás nedožene ani třicetistupňové horko.

Filmové novinky červen 2014

zakázané uvolnění

V červnu se chystají do kina následující novinky, které si zaslouží vaši pozornost. Diskutovaným českým filmem je Zakázané uvolnění, který bude v kinech od 12. června. Těšit se můžete na tradiční českou veselku, jejíž děj se začíná odehrávat v hospodě, kde se potká barmanka s právě unesenou nevěstou. Ta má spoustu času se pořádně opít a povídat si. Ústředním tématem celého filmu je samozřejmě svatba. Od stejného dne můžete v kině navštívit i další film s obsazením v hlavních rolích Seth MacFarlane, Charlie Theron a Amandou Syfried, který nese název Všechny cesty vedou do hrobu. Jedná se o milostný western z farmářského prostředí, kde se řeší otázky cti klasickým soubojem pistolemi. Záhadná učitelka začne farmáře učit správnému střeleckému umění a najednou se zrodí láska jako trám, která překoná všechny nástrahy nebezpečného městečka.

všiváci

Od 16. června se můžete těšit na další povedený český film Všiváci, kde hraje hlavní roli Jiří Langmajer v podání špičkového neurochirurga. Ten se utápí v kruhu milostných dobrodružství a alkoholu. Jeho horkokrevný bratr v podání Ondřeje Vetchého, zase prohrává boj s dluhy a z toho plynoucí i špatnou rodinnou situaci. Bratři jsou vlivem okolností stále rozděleni a otázkou zůstává, zda překonají události z dětství a jsou schopni vyřešit spory a užívat si života.

na hraně

Nechce se vám čekat ještě pár dní a do kina máte v plánu vyrazit už dnes? Pak si kupte lístky na filmové představení Na hraně zítřka, které se hraje už od 5. června. Film v hlavní roli s Tomem Cruisem, který je odhodlaný a nasazený do téměř sebevražedné akce s mimozemšťany, slibuje fascinující podívanou. Teprve po čase zjišťuje hlavní hrdina Bill Cage, že se během boje s mimozemskými příšerami dostal do časové smyčky, kdy neustále umírá, ožívá a musí znovu bojovat.