Meteostanice – aby vás počasí nepřekvapilo

Znáte to, ráno vstanete do teplého slunného dne, patřičně se podle toho oblečete a přes den stále prší. Stává se to každému, ale jak se připravit na proměnlivé chování počasí? Nejlepší volbou jsou meteostanice, které vám řeknou nejen kolik je hodin, jaká je současná teplota, ale ty „vymakanější“ si poradí i s předpovědí!

Sencor nabízí kvalitní meteostanice

sencor2

Na žebříčku TOP deseti se na samém vrcholu umístila meteostanice od výrobce spotřební elektroniky Sencor. Model SWS 240 nabízí velký LED dispej se čtyřmi ikonami s předpovědí počasí a rádiově řízeným časem. Zobrazuje také vnitřní a venkovní teploty, budík s opakovaným buzením a praktické uchopení k pověšení na zeď či bezpečně postavit na stůl. Tato meteostanice je schopna snímat teplotu venku v rozmezí -25 stupňů až plus 70 stupňů, uvnitř zase od nuly až po padesát stupňů. Z příslušenství můžeme jmenovat síťový adaptér a baterie. Jednoduchý design doplňuje podsvícený dispej, malá hmotnost i přijatelné rozměry s velkými ikonami. Model SWS 270 se navíc může pochlubit ještě vlhkoměrem a až 12ti hodinovou předpovědí na základě změn tlaku.

sencor3

Výrobce Sencor představuje také další povedené modely. Z nabídky výrobce si vybere opravdu každý. Pro náročnější zákazníky je připraven model SWS 400, který nabízí také hodiny s kalendářem, větší rozsah ukazované teploty venku i uvnitř a další vychytané funkce. Díky dálkovému ovládání, vnitřním a venkovním senzorům, předpovědi počasí a USB slotu se stává z tohoto modelu praktický pomocník nejen pro zobrazování současné situace počasí. Elegantní provedení nabízí mimo jiné i funkci fotorámečku, takže vaše nová meteostanice může působit jako obraz. Menu je připraveno v češtině, slovenštině, polštině, angličtině a maďarštině.

EMOS

Meteostanice Sencor se drží na samém vrcholu, nabízí velké množství stanic, které vás nadchnou svými funkcemi. Domácí meteostanice EMOS AOK-5018B vás zaujme téměř stejnými funkcemi. Navíc obsahuje teplotní alarm a zobrazení času východu a západu slunce a měsíce. Na dispeji najdete také fáze měsíce, 2 budíky s funkcí snooze, sledovat můžete i záznam vývoje tlaku za posledních 12 hodin. Přehledný displej potěší i náročnějšího zákazníka.