Matrace – jasným vítězem je český prodejce!

Chystáte se k pořízení nových matrací? Jsou vaše staré postele proleželé a vy si chcete vybrat opravdu kvalitní zboží? Nezapomínejte, že spánkem trávíme třetinu života a pohodlná matrace by měla být samozřejmostí. Luxus v podobě ortopedické a tělu přizpůsobitelné matrace můžete mít doma i vy! A nemusí stát horentní sumy! Prohlédněte si žebříček nejoblíbenějších, kam se dostaly klasické pružinové matrace s taštičkovou výplní nebo moderní technologie založené na vlastnostech líné pěny a latexu.

Tropico – postelový ráj

arabela

Doslova spánek v ráji slibují matrace českého výrobce Tropico a my dáváme za pravdu. Nejen že se značkové matrace objevují na předních příčkách v oblíbenosti, získávají si své majitele také díky výhodným cenám a nákupům v akci 1 + 1 zdarma. A která matrace je tedy podle vás ta nej? První příčku obsadila taštičková matrace Tropico Arabela, která se skládá z cca 384 aktivních taškových pružin (hygienicky balených) a pěny Flexifoam. Robustní matrace váží 15 kilogramů a unese až 140 kilogramů váhy. Nabízí ortopedické vlastnosti, 7 zón a vzdušné elastické jádro včetně wellness snímatelného a pratelného potahu. Na své si přijdou milovníci tvrdého spánku, ale i ti, kteří ocení zlatý střed – střední tuhost. Matrace je vhodná pro pevné rošty nebo uložení na pevnou desku.

riviera

Hned za ní se v těsném závěsu objevuje další úžasně propracovaná matrace Tropico, pěnová matrace Riviera. Klasická sendvičová matrace unese 110 kilogramů váhy a nabízí pohodlných 7 zón pro kvalitní spánek. Odolná speciální pěna Flexifoam je určena pro nenáročné klienty, kteří hledají luxusní spánek na chalupách či míst s občasným užíváním. Matrace nabízí dvě strany – tužší HARD masíruje a je vhodná pro muže, ženy zase překvapí měkčí strana SOFT s masážní vlnkou.

romantica

Perfektní hodnocení dostává i partnerská matrace Tropico Romantika. Vyznačuje se vysokou nosností (až 150 kg) i ortopedickými vlastnostmi, které nadchnou především hůře pohyblivé jedince a vyznavače tělesné relaxace. Matraci lze umístit na lamelový či laťkový rošt. Snímatelný potah lze prát na 60 stupňů a udržet tak vaši matraci stále hygienicky dokonale čistou.

dřevočal

Výrobce Dřevočal přichází na trh s kvalitní sedmizónovou matrací Malaga tvořenou kombinací Studené a viscoelastické pěny. Nosnost matrace je 130 kg a tuhost je označována jako středí. Tato matrace se hodí pro pevný nebo polohovací lamelový rošt. Antibakteriální potah je opět jednoduše snímatelný a lze ho prát na šedesát stupňů v pračce.

purtex

Výborného hodnocení dosáhla i oboustranná sendvičová matrace Adriana od výrobce Purtex. Matrace unese 120ti kilovou zátěž a nabízí pohodlných pět zón pro kvalitní spánek. Matrace je vyplněna studenou pěnou Coolflex, která nabízí ideální podporu pro tělo. Střední tuhost a záruka 10 let jsou dalšími příjemnými parametry této cenově dostupné matrace. Oproti jiným bohužel nemá snímatelný potah.