Květnové premiéry v kinech – to musíte vidět!

Přinášíme vám žhavé zprávy z filmového světa! Prvenství získal postapokalyptický příběh, který se začal psát už v roce 1979 a už 14. Května přijde do kin pokračování v podobě čtvrtého dílu. Řeč je samozřejmě o šíleném Maxi, zběsilé cestě, kde si zahraje Batman Tom Hardy. Spolu s ním si zahraje drsnou roli Charlize Theron, kterou uvidíte s oholenou hlavou. A o čem bude celý děj? Zajisté vás hned na začátku zaujme špinavé prostředí respektované nambijské pouště, kde narazí Šílený Max na skupinu prchající v ozbrojeném voze. Překvapí vás nejen herecké obsazení, ale i napínavý děj a překvapivý konec. A co dalšího vás v květnu čeká?

Zpět do války

č44

Na konci května, konkrétně ve čtvrtek 28. zažijete premiéru thrilleru Dítě číslo 44. Děj akčního filmu je zasazen do Sovětského svazu 50 let a vznikl v Praze za účasti dokonce několika českých herců. I v této filmové novince hraje Tom Hardy. Hlavní postava, válečný hrdina a tajný agent Lev Děmidov, odmítne udat svou ženu a je deportován z Moskvy do vyhnanství, kde začne na vlastní pěst pátrat po vrahovi dětí. Vedle Tomy Harda si zahraje i Noomi Rapace a Gary Oldman. Zajděte si na film v režiji Daniela Espinosa i vy!

stale spolu

21. května bude mít premiéru film v režii Evy Tomanové, který pojednává o mileneckém páru a jejich devíti dětech. Společně bydlí v maringotkách na Šumavě. Nemají televizi, počítač, tekoucí vodu a nechodí ani do školy. Petr a Simona učí své děti doma a snaží se je vést ke svobodě a souznění s přírodou. Ale jaká je druhá strana jejich života bez sociálního zázemí? Podívejte se i vy na film Stále spolu!

prvni boj

Mezi dlouho očekávané novinky do kin konečně dorazila neromantická romantika Láska na první boj v režii Thomase Caileye. Hlavní postava Arnaud tráví léto mezi svými přáteli a brzy si všimne krásné, drsné a svalnaté Madeleine, která chce v životě dokázat jediné – získat armádní výcvik. Arnaud ji chce bránit a chránit, ale nebyl by to film, kdyby nebylo nakonec všechno úplně jinak. Film bude k vidění v kinech už 28. května. A jaký tip na květen máte vy? V hlavním obsazení uvidíte Kevin Azaïs a Adèle Haenel.