Květnová svěžest s nejoblíbenějšími parfémy

Jarní počasí si užíváme plnými doušky a k jaru patří nedomyslitelně také svěží vůně, do kterých se zahalují ženy i muži bez výjimky. Zajímá vás, které vůně jsou právě těmi nejoblíbenějšími? Vybrali jsme pro vás svěží lehké ovocné vůně i sexy toaletní vody s nádechem exotiky.

Dámy, vsaďte na Chloé

chloé

Na první příčce oblíbenosti se mezi vůněmi umístila parfémovaná voda Lavin Eclat D´Arpege. Tuto ženskou vůni koupíte už od 600 korun a najde si své příznivkyně především mezi svěžími, čistými a radostnými ženami. Vůně, která vyjadřuje lásku a vášeň, v sobě pojí svěžest šeříku, sicilského citronu a tlumené lístky zeleného čaje, červené pivoňky a květy vistérie. Druhé místo patří neutuchající hvězdě mezi vůněni, Chloé. Tu si zase zamilují tvořivé a sebevědomé ženy, které chtějí vůní vyjádřit svou ženskost a hravost. Podmanivé tóny růže, konvalinky, liči, frézie a pivoňky vás omámí svou hřejivostí a hravostí.

dkny

Pozadu nezůstává ani oblíbená vůně od Giordio Armani Acqua di Gioia, se kterou začínají oslavy přírody. Hlava parfému v podobě citronu a máty harmonizuje s jeho jasmínovým srdcem a červeným pepřem. Patříte-li spíše mezi milovnice pulsující metropole New Yorku, zahalte se do vůně DKNY Be Delicious. Tato parfémová voda ve vás vzbudí chtíč a touhu. Je nevinná, zároveň sexy a provokativní a smyslná. Buďte taková i vy! Páté místo si zaslouží dámský parfém Lacoste Pour Femme. Tato vůně byla vytvořena pro ženy, které chtějí být přitažlivé, svůdné a půvabné. Ukažte svou odvahu a emoce, podělte se o své pocity a užijte si přitažlivé pohledy mužů.

lacoste

Šestou příčku obsadil Chanel s parfémovanou vodou Coco Mademoiselle. Vůně je určena všem mladým a sofistikovaným ženám, které chtějí být sexy a opíjet se životem. Orientální složky parfému jsou výtvorem Jacquese Polge a jedná se o vzácnou událost plnou odlehčených tónů a svěží smyslnosti. Dáváte přednost raději květinové klasice? Pak si květnový měsíc provoňte toaletní vodou od Versace. Brigit Crystal je určena všem ženám, které jsou rozkošné, svěží a něžné. Složení z květinových tónů vás bude provázet na každém kroku a vždy se objeví nová květina. Zahalte se do tónů pivoňky, magnólie a lotusu a prožijte jaro v jemné a křišťálově průzračné smyslnosti.