Jednu kávičku, prosím!

Pro někoho ranní rituál, bez kterého nezačíná pracovní den, pro jiného z nás ideální nakopnutí a povzbuzení. V každém případě se toho o kávě dočtete spoustu. Co když ale mají ve vaší oblíbené kavárně právě zavřeno nebo se vám zkrátka ve špatném počasí nechce nikam chodit? Prohlédněte si pestrou nabídku domácích kávovarů, které vás překvapí svou praktičností, jednoduchostí a bohatými funkcemi.

Stylové espresso do vaší kuchyně

delonghi

Výrobce Krups představil na trh malá stylová espressa, která potěší především majitele menších kuchyní. Nezaberou totiž téměř žádné místo, jsou skladná a váhou něco málo přes dvě kila i dobře přenositelná. Díky pomocníkovi KP1006, který se umístil na první příčce, se můžete těšit na chutné kávy všech rozmanitých druhů. Espresso funguje na principu kapslí, což nemusí všem vyhovovat. V poměru velikosti a provozu na kapsle se z dolce gusta stává ideální kávovar na cesty. Vleze se do něj objem vody 0,6 litru a připraví i studené nápoje. Díky provozu na kapsle je zajištěn čistý, extrémně tichý a rychlý chod. Jednoduché ovládání pomocí jediné páčky slibuje rychlé a dobře udělajé presso, piccolo, laté nebo třeba kapučíno. Dolce gusto nabízí kávovary v několika barvách – od červené, bílé, černé až po limitované edice známých návrhářů.

tchibo

Hned za ním se drží kávovar Delonghi EC 680 espresso s funkcí rychlého ohřívání. Díky Flow-stop si nastavíte velikost kávy. Kávovar má kontrolní panel se třemi osvětlenými tlačítky. Delonghi kávovar váží okolo čtyř kilo a nabízí spoustu vychytaných funkcí. Například šetření spotřeby energie po dobu, kdy není používán, profesionální držák filtru na mletou kávu a integrované zařízení pro bohatou pěnu. Tento espresso kávovar je vždy připraven k použití!

bosch

Podobné kávovary nabízí také Bosch Tassimo. Model TAS 2005 představuje nadčasový design a automatické provedení espressa pomocí LED diod. Tento kávovar vám umožní nastavit sílu kávy, signalizaci provozu i technický stav přístroje. Upozorní vás, na nutnost naplnění zásobníku na vodu i odvápnění. Do kávovaru jsou vhodné značky Jacobs Krönung a Milka. Připravte si i vy oblíbené espresso, lahodné Laté, voňavé cappuccino nebo horkou čokoládu od Milky!