Granule pro psy – investice, která se vyplatí

Zapomeňte na levné granule, které vašemu psímu kamarádovi nezajistí dostatečnou výživu, přísun minerálů a živin. Která krmiva si pochvalují majitelé čtyřnohých domácích mazlíčků a které granule nejvíce chutnají vašim pejskům? V tomto případě vyhrává kvalita vyvážená dobrou cenou!

Nakupujte výhodně

purina

Ač se může zdát, že obrovský pytel v ceně dvou tisícovek je pro vás příliš velká investice, po řádných propočtech nakonec zjistíte, že vás ve výsledku vyjde levněji než malé balíčky s granulemi, které nepořídíte pod padesát korun za sáček. Velké balíky o váze 14 a 15 kilogramů ocení především majitelé velkých psů, ale i malá plemena si budou moci dlouho užívat kvalitní krmivo obsahující vše potřebné pro dobrý růst a vitalitu. A které značky jednoznačně vítězí?

brit

Jedním z nejlépe hodnocených krmiv je Purina Pro Plan Adult Original o váze 14 kg. Tento balík kvalitních granulí koupíte už za necelou tisícovku a můžete si být jisti, že příchuť kuřete s rýží zajistí ochranu pro dospělé psy. Krmivo se řadí mezi hypoalergení a klade důraz na podporu imunitního a trávicího systému včetně péče o kůži a srst. Výrobce Purina patří mezi nejčastěji nakupované značky, které se zabývají krmivy pro čtyřnohé členy rodiny.

acana

Další oblíbenou značkou je český výrobce Brit, který si vysloužil s krmivel Brit Care Adult Large Breed ve 12 kilogramech druhé místo. Tyto granule pro velká plemena se řadí mezi superprémiovou kvalitu, která si klade za cíl dlouhodobou výživu omezující výskyt trávicích problémů, srdečních potíží a onemocnění kloubů. Speciálně vyvinutá formule pro velké psy (například boxer, dobrman, rotvajler nebo ovčák) zpomaluje stárnutí vašich pejsků.

royal

O pár stovek dražší investicí bude krmivo Acana Dog pro dospělé psy. Cenu vám rychle vyrovná velké 18 kilové balení, které obsahuje pečlivě vybrané vyvážené a plnohodnotné krmivo pro všechna plemena dospělých psů, již od jednoho roku života. S krmivem Acana zajistíte svému pejskovi optimální váhu, kvalitní srst, kondici a zdravé zažívání. Podíl masa je v tomto případě celých 55%. Krmivo neobsahuje mražené ani konzervační látky a denně si na něm pochutnávají tisíce vašich psích miláčků.

Brit2

Máte doma malého pejska? Pak mu pořiďte třeba páté nejlépe chovateli hodnocené krmivo Royal Canin Mini v osmikilovém balení za necelých 600 korun. Granule jsou určené pro dospělé psy malých plemen, o váze do deseti kilogramů nad deset měsíců. Granule obsahují zvýšený obsah energie určený právě pro malá plemena, čímž podporují metabolismus. Granule jsou tvořeny speciální strukturou, tvarem a velikostí s obsahem přírodních ochucovadel pro náročné pejsky. Granule jsou navrženy tak, aby pomáhaly omezit tvorbu zubního kamene.