Elektronické cigarety – vyberte tu nejlepší!

Stále častějším trendem jsou elektronické cigarety, které si našly své oblíbence v řadách kuřáků. Elektronické kouření zaznamenalo obrovský boom a není se čemu divit, každý chce kouřit přece zdravěji. Jak ale vybrat tu nejlepší cigaretu a jaké možnosti vám nabízí? Podívejte se na nejlépe hodnocené elektronické cigarety, které jsou cenově dostupné a nabízí příjemnou formu kouření.

GoTech eGo nabízí inovovanou technologii

Joyetech

Model GoTech eGo CE 4 1100 je v současné době nejlépe hodnocenou variantou elektronické cigarety. Vyznačuje se především velmi snadnou manipulací, plněním i údržbou. Už se nemusíte starat o kondenzování liquidu nebo vytékání liquidu do úst při kouření. Zásobník elektronické cigarety pojme 20 ml náplně. Uživatelé si pochvalují poměr ceny a kvality, příjemný design v černé barvě, výdrž baterie i dlouhý a hustý kouř. Výrobce Joye echnology představil novou řadu modelu eGo-C 650. Výrobce uvedl na trh tři druhy síly baterií s rozdílnými velikostmi. Elektronické cigarety jsou cenově dostupné, nabízí hutnou chuť, velkou dumavost a snadnou údržbu hlavy atomizéru. Balení navíc obsahuje pět kusů náhradních hlavic. Díky speciální technologii se nemusíte obávat přetečení a můžete si vychutnat zdravější variantu kouření.

crono

Dáváte-li přednost designu, pak si prohlédněte elektronickou cigaretu eGo-K od výrobce Crono. Ten nabízí stylovou modrou cigaretu, která je ideálním řešením pro začínající e-kuřáky. Díky vysoké kapacitě baterie odpadají starosti s častým nabíjením. Baterie vydrží až tři sta nabíjecích cyklů a doba nabíjení nepřesahuje dvě hodiny. Uživatelé si pochvalují především jednoduchou manipulaci a plnění.

eVic

Pokud chcete sledovat a analyzovat historii vašeho kouření, neváhejte nad koupí elektronické cigarety eVic. Ta se dá jednoduše propojit s počítačem a vy tak můžete sledovat svou e-kuřáckou aktivitu. Mezi přednosti tohoto modelu patří ukazatel nabití baterie, regulace výstupního napětí či zbývající počet potažení před vybitím baterie. Prodává se ve stříbrné barvě a působí elegantním dojmem. Začněte kouřit zdravěji i vy!