Dubnová muzika

Hudba je součástí našeho života každý den. Posloucháme ji v autě, v přehrávači při běhání, slyšíme ji v restauracích a je součástí každého představení, filmu či divadla. Poslechněte si i vy nejzajímavější cd s hudbou, která patří v dubnu mezi nejposlouchanější a nejnakupovanější! Tentokrát to vyhrál na celé čáře Tomáš Klus. A není se čemu divit, jeho Pánu Bohu do oken nám zní v uších pořád! 

Proměnamě

raduza

Tomáš Klus představil novou desku Proměnamě, která přinese jeho posluchačům hned 16 nových písniček. Hned první singl se jmenuje „Napojen“. Celé album je doprovázeno basistou Janem Lstibůrkem, bubeníkem Petrem Škodou a Jiřím Kačerovským. Album se liší oproti tomu předešlému hlavně v tom, že zvuk je více kapelový a celé album se více orientuje na hudební složku. Poslechněte si i vy dnes velmi oblíbeného zpěváka, jehož hity si broukají všechny věkové skupiny.

premiera DESKY

Hned na druhém místě se stále drží CD stejného interpreta, které nese název Racek. Právě na tomto cédéčku najdeme i nezapomenutelnou skladbu Pánu Bohu do oken, jenž pojednává o politické situaci v Česku. Další příčka v hodnocení nejoblíbenějších CD patří Radúze s CD Gaia. Tato první dáma českého písničkářství připravila desku plnou zvratů, nečekaných slov a písní a právě díky neotřelé změně v hudbě si zaslouží váš poslech. Mezi nejoblíbenějšími kapelami nechybí ani český rockový Kryštof. Na desce najdete titulní hit Inzerát a také duety s Jarkem Nohavicou, které si vám naprosto získají a vtáhnou vás do nového pohledu na populární hudbu.