Co musíte vidět v kině? Zaručené tři typy pro dospělé i děti!

Využijte letních slev a navštivte vaše kino. Že nevíte, které filmy stojí skutečně za shlédnutí? Vyberte si z našich tipů, které potěší malé i velké diváky! Zasmějte se u animované pohádky se šťastným koncem nebo se ponořte do vojenského drama s českým obsazením.

Jak vycvičit draka podruhé

drak

Určitě si pamatujete na fantastickou komedii „Jak vycvičit draka“, která slavila úspěch nejen u dětí, ale úsměv vykouzlila i dospělým. Nyní si můžete užívat druhý díl, který se odehrává na ostrově Blp, kde už od dávných časů Vikingové bojovali s draky. Mladý snílek Škytám vycvičil draka Bezzubou, spřátelil se s ním a všem lidem okolo vysvětlil, že s draky se dá žít v harmonii a bez zbytečného prolévání krve. V druhém díle se můžete těšit na příchod moci chtivého a samozvaného Dragona, dračího Boha, který chce sluncem zalitý ostrov proměnit ve své temné království. Chvílemi to bude vypadat, že se mu to opravdu podaří, ale… Nechte se překvapit fantasy světem, který si pro vás tvůrci animáku připravili. Ne nadarmo se právě této dračí sérii přezdívá Svatat pro děti, a vlastně tak trochu i pro dospělé. Premiéra odstartovala 19.6.

vsechny-cesty

Za shlédnutí stojí určitě i film „Všechny cesty vedou do hrobu“, jehož děj se přesouvá do westernového světa. Smrt tady sice číhá na každém kroku, ale tvůrce Seth MacFarlan pojal tento film spíše jako bláznivou komedii s hvězdným obsazením. Chronický outsider Albert, který se bojí pistolí, neumí střílet a vyhýbá se všem a všemu podlehne kráse zajímavé pistolnice Ann, kterou si s chutí zahrála Charlie Theron. Ta ho naučí zacházet nejen s pistolí, ale konečně zapomenout na okatou Louise. Dokáže ale udělat z obyčejného pasáka ovcí pořádného chlapa?

všiváci

Máte-li rádi českou scénu, pak musíte vidě film „Všiváci“. Drama, které vypráví o vztahu dvou bratrů Rohanů, nabízí spleť událostí a zvratů. Bratři, jejichž cesty se v mládí rozpojily a ve zralém věku se opět setkávají, poukazuje na rozdílnost životů i řešení zásadních situací. Na jedné straně samota,  na druhé straně snaha udržet rodinu pohromadě. Z části komedie, z části drama. V hlavních rolí se předvedl Ondřej Vetchý, Jiří Langmajer, Iva Janžurová, Jiří Mádl a Tereza Voříšková. Obsazení slibuje skvělou podívanou.