10 nejnavštěvovanějších filmů

Chtěli byste jít do kina a nevíte, co si máte vybrat? Patrně byste se mohli inspirovat v žebříčku deseti nejnavštěvovanějších filmů v prvním únorovém týdnu. Možná vás překvapí, který filmový počin přitáhl nejvíce diváků a navnadí vás k zábavné návštěvě kina.

Legrace, drama i romantika

houba

Nejnavštěvovanějším filmem v prvním únorovém týdnu byl SpongeBob ve filmu: Houba na suchu. Nesmrtelný SpongeBob a jeho přátelé prožívají komické situace, které naplňují kinosál nejen dětským smíchem.

jupiter

Druhým nejnavštěvovanějším filmem bylo dílo s hvězdným obsazením Jupiter vychází. Mila Kunis a Chaning Tatum mají v tomto sci-fi filmu moc ovlivnit celou rovnováhu vesmíru. Zda na konci filmu přijde zkáza nebo záchrana, to už musíte zjistit sami.

babovresky

Na třetí příčce se usadil český film režiséra Zdeňka Trošky Babovřesky 3. Třetí díl úspěšné komedie, opět přináší nejednu komickou situaci odehrávající se v typické české vesnici Babovřesky, která je plná života nejen díky místním drbnám.

enigma

Na čtvrtém místě se objevil film Kód Enigmy. Tento životopisný film pojednává o životě kryptoanalytika Alana Turinga, který se podílel velkou měrou na prolomení kódu německého šifrovacího stroje Enigma. Film začíná v roce 1952 zatčením Alana Turinga a následným procesem, kde nikdo nevěděl, že souzen bude válečný hrdina.

hodinovy manzel

Pátým nejnavštěvovanějším filmem se stal počin českého režiséra Tomáše Svobody Hodinový manžel. Čtyři přátelé, kteří začnou vydělávat jako hodinoví manželé vám naplní celých 100 minut smíchem. Těšit se můžete na Bolka Polívku, Davida Matáska, Davida Novotného a Lukáše Latináka.

foto

Šesté místo patří opět českému filmu v hlavní roli s Karlem Rodenem, který se jmenuje Fotograf. Sedmá příčka patří Velké šestce, na osmém místě se umístil Mortdecai: Grandiózní případ, devátým nejnavštěvovanějším filmem byla Zvonilka  a tvor Netvor a desítku uzavíral fil Nezlomný.

zvonilka

Jak bude vypadat žebříček za týden? Zůstane víceméně nezměněn nebo se dostane na výsluní film 50 odstínu šedi? To se vše brzy dozvíme!